bio

  • Wiek:
    42 lat
  • Data urodzenia:
    13 maja 1978
  • Zawód:
    dziennikarz
  • Znak zodiaku:
Maciej Rock - urodzony w Otwocku prezenter telewizyjny oraz dziennikarz radiowy i telewizyjny. Studiował zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, ale nie ukończył studiów, by zająć się karierą. W latach 2000-2001 prowadził w Tok FM audycję "Sułtani nocy" razem z Igorem Sokołowskim. Był też związany z Radiem Kolor oraz Polskim Radiem Bis. od roku 2013 jest dziennikarzem w RMF Maxxx, gdzie prowadzi poranny program "Wstawaj nie udawaj".
Popularność Maciejowi Rockowi przyniosło prowadzenie programów rozrywkowych w telewizji Polsat. Prowadził m.in. cztery edycje "Idola", "Przebojowe dzieci" razem z Edytą Herbuś, Must Be the Music. Tylko Muzyka w duecie z Pauliną Sykut. W latach 2007-2012 razem z Maciejem Dowborem i Agnieszką Popielewicz współtworzyli program "Się kręci".
Maciej Rock prowadził i współprowadził m.in. koncerty na Festiwalu Sopot TOPtrendy, Piknik Country Mrągowo, konkursy Miss Polski oraz Sylwestrową Moc Przebojów.

Maciej Rock prywatnie

Maciej Rock jest żonaty z Magdaleną Rock, mają trójkę dzieci: Hannę Antoninę (2007), Antoniego (2009) oraz syna urodzonego w 2013 roku.