bio

Laura Mancewicz - urodzona w 1995 roku najmłodsza siostra Miss Polonii 2010 Rozalii Mancewicz, uczestniczka wyborów Miss Polski 2016, na których została wybrana najpiękniejszą Polką według widzów Polsatu. Dzięki temu w ostatni weekend maja 2017 roku Laura Mancewicz poprowadzi u boku gwiazd Polsatu Sopot Hit Festival. Ma również siostrę Natalię.
Laura Mancewicz mieszka w Pomigaczach pod Białymstokiem. Jej pasją jest jazda konna - obcowanie z końmi to część jej życia. - To niesamowita szkoła pokory i charakteru zamknięta w paczkę przyjemności i satysfakcji. Dodatkowo jeździectwo daje mi okazję do nauki współpracy i zrozumienia. Bez tych elementów nie jest możliwe czerpanie pełnej przyjemności z jazdy w siodle. Jestem szczęśliwą posiadaczką małpek, lam, ary, kangurów, wielbłąda i wielu innych - opowiadała Laura w wywiadzie dla TeleMagazynu. Jest studentką filologii angielskiej na Uniwersytecie w Białymstoku. Ma na swoim koncie tytuł 1. Vicemiss Podlasia.
Czy Laura Mancewicz przed konkursami czuje presję spowodowaną znanym nazwiskiem?
Podczas wyborów czułam się bardzo dobrze, nie czułam presji siostry, ponieważ ona sama mnie do tego namówiła i przedstawiła mi jak to wszystko wygląda. Rozumiem, że może być jakieś porównywanie nas, ale jesteśmy wizualnie nieco inne, a nazwisko raczej pomaga, a nie szkodzi - tłumaczyła w wywiadzie dla Party.pl.