bio

 • Wiek:
  34 lat
 • Data urodzenia:
  3 marca 1987
 • Pochodzi z:
  Ruda Śląska
 • Znany/a z...:
  polska reprezentantka na konkurs Eurowizja 2017
 • Zawód:
  wokalistka
 • Znak zodiaku:

Kasia Moś - urodzona w Rudzie Śląskiej wokalistka, która w Kijowie będzie reprezentować Polskę na konkursie Eurowizja 2017. We wcześniejszych latach dwa razy bez powodzenia próbowała przebrnąć polskie preselekcje. Kasia Moś była też finalistką trzeciej edycji programu "Must Be the Music. Tylko Muzyka", a popularność przyniósł jej udział w reklamach Link4. Jej wdzięki można było też podziwiać w polskiej edycji Playboya.

Kasia Moś na Eurowizji 2017

Kasia Moś reprezentuje Polskę na Eurowizji 2017, która odbywa się w Kijowie. Gwiazda wygrała polskie preselekcje 18 lutego z piosenką "Flashlight", pokonując 9 innych artystów, walczących o udział w Eurowizji. 

Kasia Moś zaśpiewała jako jedenasta w pierwszym półfinale show. Jej występ przypadł do gustu widzom z całej Europy. Polka awansowała do wielkiego finału (13 maja). W finale Kasia Moś zaśpiewała w pierwszej części. 

Za kreacji Kasi Moś na Eurowizji 2017 odpowiada Mario Menezi. Jej biała suknia została uznana za najlepszą ze wszystkich. Podczas pobytu Kasi w Kijowie towarzyszy brat, Mateusz oraz jej partner.  

Występ Kasi Moś na Eurowizji 2017

Występ Polski na Eurowizji został przyjęty z pozytywnymi komentarzami! 

Wynik Polski na Eurowizji 2017

Kasia Moś ostatecznie zajęła 22. miejsce (12. miejsce w głosowaniu widzów, 23. miejsce w głosowaniu jurorów), zdobywając 64 pkt. Wygrała Portugalia.