bio

  • Wiek:
    30 lat
  • Data urodzenia:
    24 września 1990
  • Znak zodiaku:

Julia Starak – absolwentka prestiżowego Aiglon College w Szwajcarii. Ukończyła również neurologię i ekonomię na Uniwersytecie Brown w Stanach Zjednoczonych. Na stałe mieszka w Providence w stanie Rhode Island.

Pochodzi z bardzo zamożnej rodziny. Jest córką milionerów – Jerzego i Anny Staraków, którzy w 2012 roku znaleźli się w pierwszej dziesiątce najbogatszych Polaków i siostrą znanego producenta filmowego – Piotra Woźniaka-Staraka. Ojciec milionerki jest udziałowcem w Polfarmie (zakłady farmaceutyczne) oraz właścicielem firmy „Herbapol” i „Polfa”. Matka z kolei założyła w Warszawie restaurację „Belvedere Łazienki Królewskie”.

Julia Starak jest zaprzyjaźniona z dziennikarką Agnieszką Szulim – obecnie narzeczoną jej brata. Razem z Szulim i Woźniakiem-Starakiem pokazała się na gali rozdania Polskich Nagród Filmowych, gdzie producent odebrał nagrodę za film „Bogowie”. W 2015 roku milionerka spędziła święta w Polsce i coraz częściej można ją zobaczyć na czerwonych dywanach w towarzystwie brata i jego partnerki.