bio

  • Zawód:
    modelka
  • Wzrost:
    180cm
Iabella Krzan - pochodząca z Olsztyna Miss Polonia 2016, która w roli miss zastąpiła poprzednią Miss Polonię Paulinę Krupińską. W chwili wyboru w listopadzie 2016 roku Izabella Krzan miała 21 lat. To mieszkająca w Warszawie studentka trzeciego roku ekonomii, dla której bardzo ważna jest aktywność fizyczna. Iza Krzan trenuje taniec towarzyski i siatkówkę.
- Oprócz sportu i studiów pracuję jako modelka. Biegle porozumiewam się w języku angielskim i dodatkowo uczę się języka hiszpańskiego. W przyszłości chciałabym pracować jako dziennikarka, bądź prezenterka telewizyjna. Moim marzeniem jest połączenie aktywności zawodowej z podróżami i poznawaniem kultur całego świata - opowiadała nowa Miss Polonia w jednym z wywiadów.
Swoimi wrażeniami z pierwszych godzin panowania jako Miss Polonia, Izabella Krzan podzieliła się z widzami Dzień Dobry TVN:
- To wszystko wokół co się dzieje, jest tak dla mnie nowe, że chyba potrzebuję czasu, żeby się z tym oswoić. A na pewno to do mnie nie dociera. To co się wydarzyło wczoraj. To, że zostałam Miss Polonia 2016 i to, że muszę jakoś podołać obowiązkowi i zastąpić Paulinę Krupińską, która tak wspaniale się w tym spełniała- powiedziała Iza Krzan. Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, aby realizować się i spełniać swoje marzenia.
Izabela Krzan wzięła też udział w wyborach Miss Universe, ale nie udało jej się przebrnąć do fazy finałowej.