bio

  • Wiek:
    40 lat
  • Data urodzenia:
    4 grudnia 1978
  • Znak zodiaku:
Izabela Małysz (z domu Polok) - żona najwybitniejszego polskiego skoczka narciarskiego Adama Małysza. Mama Karoliny. W latach kariery męża często udzielała wywiadów, występowała w reklamach. Odrzuciła też propozycję wzięcia udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Aktywna na Instagramie, na którym dzieli się swoim życiem z fanami. Razem z mężem Izabela Małysz prowadziła Fundację Izabeli i Adama Małyszów "Wystarczy Chcieć", która zawiesiła swoją działalność na początku 2008 roku. W trakcie swojego działania fundacja przyczyniła się do pomocy wielu młodym sportowcom dzięki stypendiom sportowym i naukowym oraz przekazaniu sprzętu sportowego wielu placówkom oświatowym w całej Polsce oraz akcjom mającym na celu promocję sportu.
W listopadzie 2016 roku Izabela Małysz zdradziła, że ona i jej rodzina od kilku lat jest ofiarą pochodzącej z Warszawy stalkerki. Najbardziej na jej atakach ucierpiała córka Karolina.
- Wszystko zaczęło się cztery lata temu małymi kroczkami. Jakieś pisanie wiadomości do nas, do mnie, do mojej córki. Z czasem przyjęło to coraz poważniejszy charakter. Zaczęły się groźby, zaczęło się zakładanie naszych kont na portalach społecznościowych, wypisywanie w naszym imieniu do naszych znajomych, do naszej rodziny. Skończyło się to zastraszaniem i groźbami karalnymi - opowiedziała Iza Małysz w jednym z wywiadów.