Związki

Iwona Cichosz i Truls S. Yggeseth przytulają się na planie Tańca z gwiazdami

Truls Yggeseth

bio

 • Wiek:
  29 lat
 • Data urodzenia:
  23 maja 1991
 • Pochodzi z:
  Gdańsk
 • Znany/a z...:
  Miss Świata Głuchoniemych, Taniec z Gwiazdami
 • Zawód:
  modelka::fotomodelka
 • Znak zodiaku:

Iwona Cichosz w 2016 roku została ogłoszona Miss Świata Osób Niesłyszących! Modelka studiowała na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku "Pedagogika pracy i doradztwo zawodowe". W 2017 roku obroniła pracę magisterską i oficjalnie zakończyła studia. Wiosną 2017 wystąpiła w siódmej, polsatowskiej edycji "Tańca z Gwiazdami", w której tańczyła ze Stefano Terrazzino. Iwona doszła do ścisłego show, jednak przegrała w nim z Natalią Szroeder.

Iwona Cichosz pochodzi z Gdańska, ale obecnie mieszka w Warszawie. To tutaj pracuje jako tłumaczka języka migowego. Ponadto gwiazda zajmuje się też pantonimą i potrafi chodzić na szczudłach. 

Iwona Cichosz prywatnie

Jak to się stało, że Iwona Cichosz jest niesłysząca? W jednym z wywiadów wyznała, że brak słuchu jest w jej rodzinie dziedziczny i zarówno jej dziadkowie, rodzice, jak i rodzeństwo są niesłyszący. Jej historia stała się również inspiracją do nakręcenia filmu dokumentalnego "Znaki" w reżyserii Wojciecha Klimala. 

Obecnie jest związana z Norwegiem Trulsem S. Yggesethem. Partner wspiera ją podczas występów w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie Iwona doszła do ścisłego finału! Para chętnie pozowała też razem do zdjęć po zakończeniu show.