bio

  • Zawód:
    rolnik

Grzegorz Bardowski (znany jako Grzesiek z Rolnik szuka żony 2) - pochodzący z Uniejowic rolnik, właściciel Gospodarstwa Rolnego Grzegorz Bardowski, któremu popularność przyniósł udział w drugim sezonie reality show TVP1 "Rolnik szuka żony". Jak sam określił na swoim profilu na Facebooku jest: "silny, nieco szorstki, potrafiący złowić rybę w strumieniu albo zapolować na lisa, a przy okazji kochający rodzinę i serwujący obiad własnej roboty”. Grzegorz Bardowski lubi czytać książki związane z samorozwojem, uprawiać sport i ćwiczyć na siłowni. Lubi też dobrze się ubrać, nie znosi za to prasowania. W programie "Rolnik szuka żony" Grzegorz Bardowski szukał kobiety, z którą spędzi resztę życia i wiele wskazuje na to, że mu się to udało. Na planie show poznał Anię Warachim, która szybko wpadła mu w oko na tyle, że odesłał do domu pozostałe kandydatki. Wzbudziło to plotki, że para znała się już wcześniej, ale okazały się one nieprawdziwe. Pod koniec 2015 roku w listopadzie Grzegorz Bardowski oświadczył się Ani. W rozmowie z Faktem tak wspominał moment zaręczyn:

- Oświadczyłem się w bez fajerwerków i milionów osób, które na nas patrzą. Nigdy nie widziała mnie aż tak zestresowanego. Było tak dużo emocji, że nie pamiętam, co mówiłem. Nie pamiętam nawet, czy ukląkłem na jedno kolano, czy stałem, gdy prosiłem ją, by została moją żoną. Oboje mieliśmy łzy w oczach.

Do oświadczyn doszło podczas wycieczki do Pragi.

14 kwietnia 2016 roku para wzięła ślub, a tuż przed świętami Bożego Narodzenia urodziło im się pierwsze dziecko - syn Jan. Państwo Bardowscy założyli też bloga o rolnictwie.

Blog: Bardowscy
Kanał Youtube: Bardowscy