bio

 • Wiek:
  49 lat
 • Data urodzenia:
  16 grudnia 1971
 • Zawód:
  modelka, prezenterka, dziennikarka
 • Wzrost:
  173cm
 • Znak zodiaku:

Ewa Pacuła – pochodząca z Tomaszowa Lubelskiego polska modelka, prezenterka i dziennikarka stacji Polsat Cafe.

W 1990 roku, mając 19 lat, rozpoczęła karierę w modelingu w Stanach Zjednoczonych. Pierwszą sesję zdjęciową zawdzięcza swojej siostrze, Joannie Pacule, w której domu były robione zdjęcia. Wkrótce, również w Los Angeles, uczestniczyła w pokazach kolekcji najsławniejszych projektantów, takich jak Emporio Armani. Niedługo potem zawarła kontrakt z agencją w Miami i brała udział przede wszystkim w sesjach zdjęciowych. W 1993 roku dostała propozycję pracy w Paryżu, ale nie przyjęła jej i wróciła do Polski, gdzie uczestniczyła w pokazach Teresy Rosati, Hexeline, Anny Brodzińskiej, Natalii Jaroszewskiej, Xymeny Zaniewskiej czy Barbary Hoff.

W drugiej połowie lat 90. zaczęła pracę prezenterki, na początku w "Canal+", „Canal+Film”, później w TVN Warszawa. Prowadziła program „Warszawianka”, a obecnie jest prezenterką talk show „Dobrenocki” w Polsat Cafe. Pojawiła się także gościnnie w serialu „Lokatorzy” i „Teraz albo nigdy!”. W 2005 roku wzięła udział w sesji zdjęciowej do polskiej edycji magazynu „Playboy”.

Była żoną boksera Przemysława Salety, z którym ma córkę Nicolę. Jest także mamą Zuzanny i Poli, których ojciec to obecny partner modelki.