bio

 • Wiek:
  50 lat
 • Data urodzenia:
  18 lutego 1971
 • Zawód:
  aktorka
 • Wzrost:
  160cm
 • Znak zodiaku:
Dominika Ostałowska - urodzona w Warszawie aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna, absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza, którą ukończyła w 1994 roku. Popularność przyniosła jej rola Marty Mostowiak w serialu TVP2 "M jak Miłość". Zanim dołączyła do obsady tego popularnego serialu można ją było oglądać m.in. w filmach "Łagodna" Mariusza Trelińskiego, "Historie miłosne" Jerzego Stuhra, "Złoto dezerterów" Janusza Majewskiego czy "Wojaczek" Lecha Majewskiego.
Dominika Ostałowska w latach 1994-2000 była aktorką Teatru Ateneum, potem można ją było oglądać na deskach Teatru Powszechnego. Za rolę Marianny w "Opowieściach lasku wiedeńskiego" Odona von Horvatha w Teatrze Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie została laureatką "Nagrody im. Aleksandra Zelwerowicza" przyznawanej przez redakcję miesięcznika "Teatr" za sezon 1998/1999.

Dominika Ostałowska prywatnie

Z zakończonego rozwodem związku małżeńskiego z aktorem Hubertem Zduniakiem, Dominika Ostałowska ma syna Huberta (2002). Potem spotykała się z reżyserem Mariuszem Malcem. Dominika Ostałowska boryka się z problemami z wagą, z powodu których ograniczona została jej rola w "M jak Miłość".