bio

  • Wiek:
    28 lat
  • Data urodzenia:
    18 sierpnia 1992
  • Zawód:
    wokalistka
  • Znak zodiaku:
Daria Zawiałow - urodzona w Koszalinie wokalistka poruszająca się w obrębie muzyki alternatywnej, która karierę muzyczną rozpoczęła w wieku siedmiu lat udziałem w programie "Od przedszkola do Opola". Ma na swoim koncie również zwycięstwo w finale "Szansy na sukces", półfinał dziewiątej edycji "Mam Talent!", udział w czwartej edycji "X-Factor" oraz w konkursie opolskich Debiutów, na którym w trakcie 53. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu otrzymała trzy nagrody: Polskiego Radia, Opolską Karolinkę, a także nagrodę stowarzyszenia SAWP.
Daria Zawiałow to laureatka ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali oraz była chórzystka Maryli Rodowicz. Występowała w musicalu „Dziadek Do Orzechów” w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym. Nieoficjalnie upatruje się ją jako jedną z uczestniczek polskich preselekcji do konkursu Eurowizja 2017.

Daria Zawiałow prywatnie

Mężem Darii Zawiałow jest Tomasz Kaczmarek, wokalista zespołu Cała Góra Barwinków. Para pobrała się 21 maja 2016 roku. Daria i Tomasz poznali się w programie "X-Factor", w którym oboje brali udział. Zespół Tomasza zajął 6. miejsce wyprzedzając Darię Zawiałow o trzy miejsca.