bio

  • Pochodzi z:
    Puławy
  • Znany/a z...:
    Powieści erotycznej 365 dni
  • Zawód:
    pisarz

Blanka Lipińska to polska pisarka, urodzona w 1985 roku w Puławach. Stała się rozpoznawalna dzięki bestsellerowej powieści "365 dni". Jej Instagram prężnie się rozwija, prowadzi aktywny tryb życia i chętnie chwali się tam swoim wysportowanym ciałem. Z wykształcenia jest wizażystką, pracowała również jako terapeutka - hipnotyzerka. Na łamach magazynu CKM ukazała się jej naga sesja. Jest właścicielką kilku klubów nocnych.

Blanka Lipińska: kariera pisarska

Autorka zasłynęła w 2018 roku kontrowersyjną powieścią erotyczną "365 dni". Debiut ten stał się w Polsce wielkim bestsellerem, książka sprzedała się już w ponad 500 tysiącach egzemplarzy. W tym samym roku pisarka wydała kontynuacje pt. "Jeden dzień", opisującą dalsze losy Laury Biel i szefa sycylijskiej mafii. W czerwcu 2019 roku ukazała się ostatnia część sagi - "Kolejne 365 dni". W walentynki 2020 roku planowana jest premiera ekranizacji kinowej debiutanckiej powieści autorki.

Blanka Lipińska: życie prywatne

Blanka Lipińska jest osobą bardzo skrytą i nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym. Mieszka nad polskim morzem wraz ze swoim partnerem. Ich wspólną pasją jest podróżowanie. Bardzo lubi gotować i prowadzi aktywny tryb życia. Określa siebie mianem domatorki i ekstrawertyczki. Jedną z jej przyjaciółek jest Dorota Rabczewska.