bio

 • Wiek:
  41 lat
 • Data urodzenia:
  18 grudnia 1978
 • Zawód:
  aktorka
 • Wzrost:
  162cm
 • Znak zodiaku:
Anna Powierza - urodzona w Warszawie aktorka, której popularność przyniosła rola Czesi w "Klanie". Anna Powierza jest absolwentką Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie na wydziale filozofii i historii sztuki. Jej sesje zdjęciowe można było podziwiać m.in. w czasopismach Playboy i CKM. Zajęła drugie miejsce w pierwszej edycji programu "Gwiezdny cyrk", a także jest autorką książki "Jak zostać sławną". Debiutowała w filmie i serialu "Panna z mokrą głową". Rozgłos przyniosła jej rola Ewy w filmie Andrzeja Wajdy "Panna Nikt".

Anna Powierza prywatnie

Anna Powierza jest mamą córki Heleny. Jej ojcem jest Łukasz Dyliński, z którym Anna Powierza się rozstała. Na jesieni 2016 roku pojawiły się plotki o romansie Anny Powierzy z Tomaszem Stockingerem, ale aktorka zaprzeczyła, że coś ich łączy.
Anna Powierza zachwyciła też swoją metamorfozą. Mimo stwierdzonej u niej niedoczynności tarczycy oraz insulinooporności udało jej się wrócić do wagi sprzed ciąży, w której przytyła aż 35 kilo. 
Urodziłam dziecko ponad 2,5 roku temu, przez ponad rok walczyłam, żeby zrzucić chociażby sto gramów. Nie byłam w stanie. Mimo diety bardzo konsekwentnej, mimo ćwiczeń, mimo tego wszystkiego, co zazwyczaj wszyscy robią i zazwyczaj chudną, ja nie chudłam. Po iluś konsultacjach z ilomaś tam lekarzami, wreszcie trafiłam na specjalistę, który zdiagnozował mój problem i okazało się, że po prostu jestem chora. Jest to choroba metaboliczna, dość często spotykana wśród kobiet, które były w ciąży i które nie mogą schudnąć - opowiadała Anna Powierza przed kamerami Party.pl.