bio

 • Wiek:
  28 lat
 • Data urodzenia:
  16 lipca 1992
 • Pochodzi z:
  Warszawa
 • Znany/a z...:
  niezapomniana Bożenka z "Klanu"
 • Zawód:
  aktorka, tancerka
 • Wzrost:
  164cm
 • Znak zodiaku:
Agnieszka Kaczorowska - pochodząca z Warszawy aktorka i tancerka klasy "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Absolwentka 21. Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Jerzego Grotowskiego, obecnie studiuje w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Znana głównie z roli Bożenki w kultowym polskim serialu "Klan", w którym gra stale od 1999 roku. Był to jej debiut na małym ekranie. W 2010 roku zdobyła młodzieżowe mistrzostwo świata w tańcach latynoamerykańskich.
 

Agnieszka Kaczorowska - kariera taneczna

Pierwszymi partnerami tanecznymi Agnieszki Kaczorowskiej byli Karol Gaweł i Jan Borecki. Potem od 2007 roku tańczyła w parze z Pawłem Milczarzem. W 2009 roku zdobyli razem tytuł młodzieżowych mistrzów Polski w tańcu latynoamerykańskim. Kolejnym partnerem tanecznym Agnieszki Kaczorowskiej był Paweł Tekiela. Apogeum ich występów było zdobyte w 2010 roku młodzieżowe mistrzostwo świata w stylu latynoamerykańskim, które zwyciężyli na turnieju w Austrii. Następnymi partnerami tanecznymi Agnieszki Kaczorowskiej byli Kostantyn Samarskyy oraz Kamil Kuroczko. Z Kamilem Kuroczko rozstali się w atmosferze skandalu. Tancerz zarzucił Kaczorowskiej, że go oszukała. Agnieszka Kaczorowska zaprzeczyła tym zarzutom.
 

Agnieszka Kaczorowska w Tańcu z Gwiazdami

Od 2014 roku Agnieszka Kaczorowska bierze udział jako tancerka i trenerka w telewizyjnym show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", emitowanym na Polsacie. Na parkiecie poprowadziła m.in. Rafała Maślaka czy Krzysztofa Wieszczka, z którym wygrała trzecią edycję tego programu. W 2015 roku, w 4. edycji w Polsacie tańczyła z siatkarzem Łukaszem Kadziewiczem, dochodząc do ścisłego finału, w którym przegrali z parą Ewelina Lisowska/Tomasz Barański. W następnej edycji Agnieszka Kaczorowska partnerowała Nikodemowi Rozbickiemu. Para zakończyła udział w programie na szóstym miejscu. W siódmej edycji występowała z Michałem Malinowski, ostatecznie zajęli 5. miejsce. 
 

Agnieszka Kaczorowska prywatnie

Agnieszka Kaczorowska przez jakiś czas spotykała się ze starszym od siebie o 20 lat montażystą "Tańca z Gwiazdami" Rafałem Samborskim. Para rozstała się, co tancerka ogłosiła w programie Łukasza Jakóbiaka. W jednym z wywiadów Agnieszka Kaczorowska tak mówiła o swoim pociągu do starszych mężczyzn:
- Dojrzale byłam zakochana dwa razy w życiu. Za każdym razem było to bardzo silne. Obaj byli starsi. Jestem romantyczką. U mnie rozum ma niewiele do powiedzenia. Serce gra pierwsze skrzypce. W starszych partnerach pociąga mnie przede wszystkim ich inteligencja.
 
Od 2017 roku związana jest z Maciejem Zadykowiczem, aktorem, którego poznała na planie musicalu „Karol” o życiu Jana Pawła II. Nowy chłopak Agnieszki Kaczorowskiej jest absolwentem Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku oraz Uniwersytetu w Białymstoku na Wydziale Filologii Polskiej. Para od niedawna mieszka razem w mieszkaniu tancerki w Warszawie.