bio

  • Wiek:
    20 lat
  • Data urodzenia:
    29 maja 2000
  • Zawód:
    aktor
  • Znak zodiaku:

 

Adam Zdrójkowski - aktor młodzieżowy, któremu sławę przyniosła rola Kuby Boskiego w serialu "Rodzinka.pl". Można go było również oglądać na dużym ekranie w filmach "Boisko bezdomnych", "Ciacho" oraz "Być jak Kazimierz Deyna". Razem z bratem bliźniakiem Jakubem Zdrójkowskim występowali w rolach Pawła i Piotrka w serialu "Rodzina zastępcza puls". Od września 2016 roku Adam Zdrójkowski występował w jesiennej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", jego partnerką taneczną była Wiktoria Omyła. Para odpadła w ćwierćfinałowym odcinku. Zagrał niewielką rolę w serialu "Pierwsza miłość". W 2018 poprowadził "The Voice Kids" u boku Barbary Kurdej Szatan i Tomasza Kammela. 

 

Największą pasją Adama Zdrójkowskiego, oprócz aktorstwa, są gry komputerowe. Młody aktor zapowiada, że jeśli nie wyjdzie mu z aktorstwem to zostanie zawodowym pokerzystą.

 

Adam Zdrójkowski - dziewczyna

 

Prywatnie aktor związany jest z Wiktorią Gąsiewską, również aktorką. Para poznała się na planie "Rodziny Zastępczej". Po kilku latach zagrali parę w serialu "rodzinka.pl". 

 

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska zdradziła, jak dostała rolę w "Rodzince.pl". Nie uwierzycie, komu ją zawdzięcza!