Agnieszka Włodarczyk w "Azja Express" modliła się do Boga o jedną rzecz... WIDEO

Agnieszka Włodarczyk to jedna z uczestniczek nowego show TVN "Azja Express", którego pierwsze odcinki zobaczymy już jesienią. Włodarczyk w programie musiała zmierzyć się z zadaniami, które często były naprawdę trudne! A co sprawiło jej najwięcej kłopotów?

Chodziłyśmy bez makijażu, chodziłyśmy zmęczone, spocone, o fryzurach już w ogóle można było zapomnieć. To nie jest program o wyglądaniu - powiedziała Agnieszka w rozmowie z Party.pl.

A z czym Agnieszka Włodarczyk miała największy problem? O co modliła się do Boga? Zobaczcie nasze wideo, żeby się dowiedzieć!

 

Zobacz też: Agnieszka Szulim i Agnieszka Włodarczyk miały konflikt na planie Azja Express? "Dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji"

 

Azja Express - o co chodzi w show?

"Azja Express" to format, w którym kilkoro uczestniczących w programie gwiazd w parach w ekstremalnych warunkach musi dostać się z jednego miasta do kolejnego. Agnieszka Włodarczyk, mając tylko jednego dolara w kieszeni, będzie musiała ze swoim towarzyszem podróży użyć uroku osobistego, sprytu i wystawić na próbę swoją zaradność, by przetrwać i nie odpaść z show Azja Express. Zapowiada się niezłe show!

 

Jak Agnieszka poradzi sobie w programie?

AGNIESZKA WŁODARCZYK

 

To na pewno będzie dla niej niezła próba charakteru!

Agnieszka Włodarczyk schudła
Fot. Instagram

Będziesz oglądać Azja Express?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje