Wzruszali, szukali miłości, zaskakiwali decyzjami. Oto uczestnicy wszystkich edycji "Rolnik szuka żony". Którego polubiliście najbardziej? PLEBISCYT!

Koniec czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Przyszła więc pora na małe podsumowanie... Program Telewizji Publicznej o poszukujących miłości rolnikach od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Show już od pierwszej edycji przyciągał miliony widzów przed telewizory. Wszyscy fani "Rolnika" kibicowali uczestnikom, cieszyli się razem z nimi kiedy rodziła się prawdziwa miłość i wzruszali, kiedy okazywało się, że jednak nie udało im się znaleźć drugiej połówki. 

W związku z końcem czwartej edycji programu przygotowaliśmy dla Was plebiscyt, w którym możecie zagłosować na swojego ulubionego rolnika i rolniczkę, którzy pojawili się we wszystkich czterech edycjach hitu TVP. Którego uczestnika "Rolnik szuka żony" polubiliście najbardziej? Wybierzcie najsympatyczniejszego rolnika (żeby zobaczyć wszystkich nominowanych - kliknij POKAŻ WIĘCEJ)

Zobacz także: Mamy finałowe ZDJĘCIA z "Rolnik szuka żony"! Które pary przetrwały? A kogo zabrakło w finale?

 


Może Cię również zainteresować:

Dlaczego Jan zerwał z Małgosią w finale "Rolnik szuka żony"? Zobacz, co mówi Marta Manowska!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady