• BZ

Który zwycięzca TTBZ podobał Wam się najbardziej? Przypominamy wszystkie finałowe wykonania! Głosujcie!

 

Już w sobotę kolejny odcinek 10. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Wśród uczestników znów występują prawdziwe gwiazdy - m.in. Adriana Kalska, Mateusz Ziółko, czy Honorata Skarbek. W jakie role się wcielą tym razem? Jakie hity zaśpiewają? Zanim będziemy mogli ocenić ich wykonania proponujemy wrócić do poprzednich edycji show. Przypominamy finałowe wykonania wszystkich zwycięzców TTBZ. Który z nich wypadł najlepiej? Głosujcie w naszym plebiscycie!

 

 

Katarzyna Skrzynecka była zwyciężczynią pierwszej edycji show - wiosną 2014 roku. Ujęła jury swoim wykonaniem „Time to Say Goodbye” Sarah Brightman i Andrea Bocellego. Wystąpiła w obu tych rolach!


Marek Kaliszuk jesienią 2014 roku porwał jurorów niesamowitym wykonaniem operowego klasyka "O mio bambino caro". Wcielił się w rolę Marii Callas i wygrał drugą edycję show!

 Stefano Terrazzino, kojarzony dotąd raczej z tańcem, wiosną 2015 roku udowodnił fanom "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", że ma również ogromny talent wokalny i aktorski. W finale trzeciej edycji show zaśpiewał  szlagier Mieczysława Fogga „Jesienne róże”.

 


Bartłomiej Kasprzykowski jesienią 2015 wziął udział w 4. edycji TTBZ. W finale zaśpiewał wspaniale wielki hit Nat King Cole'a „When I Fall in Love”. I wygrał!

 


Aleksandra Szwed w finale 5. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wiosną 2016 roku pokazała niesamowitą metamorfozę. Wcieliła się w Berbarda Ładysza i zaśpiewałą „Ten zegar stary"! Niezwykłe:

 


Maria Tyszkiewicz startowała w 6. edycji TTBZ, jesienią 2016 roku. W finale wcieliła się w Rihannę i zaśpiewała jej hit „Diamonds”.

 

 


Katarzyna Popowska wygrała wiosną 2017 roku 7. edycję show. W finale wystąpiła z "Listen" Beyonce:

 


Popularny aktor Kacper Kuszewski rok temu wystąpił w 8. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W finale wcielił się w słynną śpiewaczkę Marię Callas i zaśpiewał „Habanerę”.

 

 

Ostatnim, jak dotąd zwycięzcą TTBZ był Filip Lato. W tegorocznym finale 9. edycji zaśpiewał nieśmiertelny hit Led Zeppelin „Stairway to Heaven”, wcielając się w wokalistę grupy - Roberta Planta.


 

 

Kto wypadł najlepiej? Głosujcie!


Może Cię również zainteresować:

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów Twoja Twarz Brzmi Znajomo! „Jeszcze więcej przyjemności”

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady