Polsat podjął decyzję w sprawie programu "Top Chef"! Show wróci na antenę? Wiemy!

Kto wystąpi w programie Top Chef Gwiazdy?
Fot. East News

"Top Chef" wraca na antenę Polsatu! Mamy dobre wiadomości dla fanów kulinarnego show. Powstanie kolejna, ósma już edycja programu, który ostatnio mogliśmy oglądać w 2016 roku. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, najnowsze odcinki programu "Top Chef" będziemy mogli zobaczyć wiosną 2018 roku. Stacja Polsat rozpoczęła już poszukiwania potencjalnych uczestników show. Do "Top Chefa" mogą zgłaszać się osoby, które pracują (lub pracowały) jako kucharz lub pomocnik szefa kuchni. 5 stycznia 2018 roku odbędzie się drugi etap castingu. 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Nowy serial Polsatu "Ślad"! Anita Jancia i Mariusz Jakus pokazują prosektorium, laboratorium i inne wnętrza... To robi wrażenie!

Źródło: Polsat

Kto zasiądzie w jury programu?

W poprzednich edycjach programu "Top Chef" w jury znaleźli się: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro, Maciej Nowak i Grzegorz Łapanowski. Czy zobaczymy ich również w najnowszej edycji kulinarnego show? Stacja Polsat jeszcze nie informuje o tym, kto będzie oceniał uczestników Top Chefa. Wszystkie poprzednie edycje programu były pokazywane w środy o godzinie 20:40. Ostatnią odsłonę show (wyjątkowo z udziałem gwiazd) oglądało średnio 1,38 mln widzów. 

Będziecie oglądać ósmą edycję programu "Top Chef"?

Zobacz także: Karnawał: przekąski na ciepło i zimno na domówkę

Top Chef wraca na antenę Polsatu.

Ewa Wachowicz na finale Top Chef. Gwiazdy od kuchni

Stacja Polsat rozpoczęła już casting.

Wojciech Modest Amaro w koszulce polskiej reprezentacji, Ewa Wachowicz w żółtej sukience
Fot. Eastnews

Oglądaliście poprzednie edycje programu "Top Chef"?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje