Kto powinien zastąpić Beatę Tyszkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami"? Liszowska, Socha, Szapołowska, a może Torbicka? PLEBISCYT

Z bólem serca żegnamy Beatę Tyszkiewicz z show "Taniec z Gwiazdami". Wiadomo już, że w kolejnej edycji programu nie zobaczymy aktorki w roli jurorki ze względu na jej problemy zdrowotne. Kto zastąpi słynną gwiazdę? Typujemy!

 

Zobacz: Beata Tyszkiewicz podjęła decyzję w sprawie swojego udziału w "Tańcu z gwiazdami". Jest zaskakująca!

 

Kto zastąpi Beatę Tyszkiewicz?

 

W mediach już pojawiły się pierwsze spekulacje, kto mógłby zastąpić Beatę Tyszkiewicz w roli jurorki. Według "Faktu", miejsce gwiazdy prawdopodobnie zajmie Grażyna Szapołowska

- Wiadomo, że osoba, która przyjdzie na miejsce Beaty Tyszkiewicz, nie może być byle kim. Nie ma mowy o celebrytce bez dokonań. A pani Grażyna też ma niezwykłą klasę i charyzmę. I przede wszystkim też jest damą! - czytamy na łamach "Faktu".

Na razie jednak, nie jest pewne, że zobaczymy Grażynę Szapołowską w "Tańcu z Gwiazdami", dlatego typujemy, która gwiazda mogłaby zostać jurorką. Naszym zdaniem spore szanse mają czołowe gwiazdy Polsatu z serialowego hitu "Przyjaciółki" - Joanna Liszowska, Małgorzata Socha czy Agnieszka Sienkiewicz. Joanna Liszowska ma już na swoim koncie rolę jurorki tanecznego show. Oczywiście mowa o "Tylko tańcu". Z kolei Agnieszka Sienkiewicz ma na swoim koncie zwycięstwo w show "Taniec z gwiazdami", tak jak Aneta Zając. Małgorzata Socha do tej pory nie była jurorką i nie brała udziału w show, więc dla widzów byłaby to prawdziwa niespodzianka i duża nowość.

 

Beatę Tyszkiewicz mogłaby też zastąpić Ewa Wachowicz, która do tej pory doskonale sprawdzała się w programach kulinarnych. Z pewnością równie dobrze sprawdziłyby się także takie gwiazdy, jak: Grażyna Torbicka, Katarzyna Figura czy Natalia Szroeder - uwielbiane przez widzów, charyzmatyczne i utalentowane. 

 

A wy kogo widzicie w roli jurorki "Tańca z Gwiazdami" na miejscu Beaty Tyszkiewicz? Głosujcie!

 

Przeczytaj też: Już wiadomo, kto może zastąpić Beatę Tyszkiewicz w "Tańcu z gwiazdami"! Padło pierwsze nazwisko

 

Polecamy: Rozenek ostro o udziale Kaczoruk w "TZG": "To jest hipokryzja". Za to Majdan wbił szpilę Wojewódzkiemu!


Może Cię również zainteresować:

Krzysztof Gojdź zdradził nam, którą gwiazdę chciałby zobaczyć w "Tańcu z Gwiazdami" i... od razu ją przeprosił! Za co?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady