Szapołowska oddała swoje wynagrodzenie!

Plotkowano, że Grażyna Szapołowska wzięła udział w "Bitwie na głosy" ze względu na swoją córkę, początkującą panią reżyser. Chodziło oczywiście o gażę jaką miała otrzymać aktorka. A wynagrodzenie było z pewnością niemałe - szacuje się, że mogło to być nawet 150 tysięcy złotych.

Mimo poniesionych strat przez udział w show (Szapołowska straciła pracę w teatrze), pani Grażyna zdobyła się wielki gest. Mianowicie przekazała swoje wynagrodzenie na cele charytatywne. Podczas wczorajszego finału "Bitwy na Głosy" ogłosiła tę wiadomość.
W rozmowie z "Faktem" potwierdza swoją decyzję.

– Swoje honorarium z "Bitwy na głosy" postanowiłam przekazać na cele charytatywne wybrane przez sześć zespołów, które nie dostały się do finału – oświadczyła.

Pozostali jurorzy nie byli już tak chętni do oddawania swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Dlaczego Szapołowska zdecydowała się na ten zacny gest?

– Swoje honorarium z „Bitwy na głosy" postanowiłam przekazać na cele charytatywne wybrane przez sześć zespołów, które nie dostały się do finału – oświadczyła. Przez wiele tygodni obserwowałam tych wszystkich młodych ludzi i ich niesamowite zaangażowanie, z jakim walczyli o piękny cel. Może moja decyzja sprawi, że dłużej będziemy pamiętać o tym, co jest tak naprawdę istotne w życiu i o tym, jak wielu ludzi potrzebuje naszej pomocy.

Zaskoczeni?

pijavka

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Filip Lato wygrał "TTBZ" i zgarnął 100 tysięcy złotych! Nam zdradził, na co przeznaczy tą wygraną!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady