• dayv

Terentiew złożyła Skrzyneckiej lukratywną propozycję. Spodziewała się innej odpowiedzi

Skrzynecka odmówiła Terentiew
Fot. ONS

Ostatnia sobota była pierwszą, kiedy nie wyemitowano najpopularniejszego show wiosny "Twoja twarz brzmi znajomo". Program zakończył się po ośmiu tygodniach z fantastycznymi wynikami oglądalności i sprawił, że jego zwyciężczyni, czyli Katarzyna Skrzynecka przeżyła prawdziwy rozkwit swojej kariery. Po udziale w produkcji aktorka została wręcz zasypana ofertami pracy od producentów, którzy dostrzegli i docenili jej wielki talent. Przypomnijmy: Skrzynecka jest zasypywana ofertami po udziale w "TTBZ"

Nina Terentiem zdecydowała się zaproponować Skrzyneckiej udział w "TTBZ", ponieważ uważała, że jako prowadząca "Taniec z Gwiazdami" nie mogłaby w pełni pokazać swojego talentu. Okazuje się, że po programie, dyrektorka programowa Polsatu również nie chciała zostawić jej bez zajęcia - widziała ją jako prowadzącą festiwal "Top Trendy", niestety aktorka musiała odmówić.
 

Było mi bardzo miło, gdy po zakończeniu show otrzymałam zaproszenie do udziały w festiwalu Top Trendy i poprowadzenia jednego z koncertów z Maciejem Dowborem. Bardzo żałowałam, że nie uda nam się tego zrealizować. W tych dniach gram po dwa spektakle musicalu w Teatrze Komedia - mówi "Fleszowi" Skrzynecka
 

Polsatowi zależy również na tym, żeby Kasia wystąpiła w kolejnej edycji "Twoja twarz..." w roli komika, który co tydzień wykonuje zadania przydzielone przez publiczność. Na razie brak jednak stanowiska samej zainteresowanej, która skupia się teraz na nagrywaniu solowej płyty. Jedno jest pewno - ktoś z jej talentem nie może zniknąć z telewizji. Pomysł na jej karierą ma nawet Karolina Korwin Piotrowska.
 

Popularność "Twoja twarz..." pokazała jedno: ludzie chcą artystów z poczuciem humoru i umiejętnościami. Takich jak Kasia. Może zrobić dla niej cotygodniowy show z piosenkami? Na pewno jest stworzona do musicalu i teatru. Sprawdziłaby się też w serialu komediowym w roli zwariowanej, fajnej mamuśki - zdradza w rozmowie z "Fleszem".


Jesteście fanami talentu Skrzyneckiej? Nie uważacie, że trochę za późno poznano się na niej?

Zobacz: Wielkie zaskoczenie ze strony Polsatu. Skrzynecka wraca do "Tańca z Gwiazdami" 
 

Metamorfozy Skrzyneckiej w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Może Cię również zainteresować:

Taka wpadka to koszmar każdej panny młodej! Posłuchajcie, co w dniu ślubu przydarzyło się Kasi Skrzyneckiej!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady