• Party

Show Dekady magazynu "Party" - to prawdziwe kuźnie talentów, ale które z nich najważniejsze? Głosujcie

Ostatnie 10 lat to wybuch popularności telewizyjnych show! Który z nich był najważniejszy? Wiele gwiazd zawdzięcza swoje wielkie kariery występom przed telwizyjnym jury i publicznością. To wielomilionowa widownia gwarantowała im doskonały start na artystyczne salony. Zobaczcie nasze nominacje pod plebiscytem. 

Głosowanie trwało do 10 września! Oto wyniki:

 

Party plebiscyt
Fot. Party.pl

„Mam talent!”

Prawie 5 mln ludzi przed telewizorami w czasie największej popularności i Kamil Bednarek w roli największego odkrycia tego TVN-owskiego show.  Czy to wystarczy, aby wygrać w tej kategorii?

 

„You Can Dance – Po prostu tańcz!”

Show, który nie tylko cieszył się popularnością (śledziło go średnio ok. 2,5 mln osób),  ale i sprawił, że tysiące młodych ludzi ruszyło się z kanapy i odkryło, jaką radość daje taniec!

 

„Must Be the Music. Tylko muzyka”

Gdyby nie polsatowski show, śledzony przez średnio 3 mln widzów, zapewne nigdy nie dowiedzielibyśmy się, że istnieją takie kapele jak Enej czy LemON.

 

„The Voice of Poland”

Sarsa, Natalia Nykiel, Mateusz Ziółko czy Damian Ukeje – to m.in. im pomógł zadebiutować program TVP. Czy waszym zdaniem to najlepszy show? 

 

„Taniec z gwiazdami”

To, jak celebryci radzą sobie na parkiecie, najpierw śledziliśmy w TVN, a potem w Polsacie. W obu stacjach program bił rekordy oglądalności, gromadząc średnio 3-milionową widownię!

 

UWAGA! W związku z wieloma zgłoszeniami o rzekomych nieprawidłowościach podczas głosowania w plebiscycie, redakcja Party.pl zdecydowała o UNIEWAŻNIENIU wszystkich głosów "ujemnych". To była trudna decyzja - nie chcemy bowiem kończyć naszej zabawy i przekreślić naprawdę wielkiego trudu fanów, którzy oddają głosy na swoje gwiazdy. Z drugiej jednak strony nie mogliśmy nie zareagować na Wasze sygnały. Jak sami zauważyliście, najbardziej lawinowo narastały głosy "na minus", rodząc oczywiste podejrzenia o stosowanie nieuczciwych sposobów głosowania - np. poprzez boty. Postanowiliśmy więc wyeliminować je z ogólnego wyniku. Wszystkie głosy "na plus" - czyli te, które oddaliście na swoją gwiazdę, nadal się liczą!

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

To było najlepsze Party w mieście! Zobaczcie kulisy urodzin magazynu "Party"

Źródło: Gary Muvaut
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady