Wybierz z nami najsympatyczniejszą uczestniczkę "Rolnika"! Ania, Monika a może Gosia? GŁOSUJ!

 

Jesienią rozpocznie się 5. edycja programu "Rolnik szuka żony". Wierni widzowie już teraz odliczają dni do momentu, aż poznają wszystkich uczestników. "Rolnik szuka żony" połączył kilka par, które stanęły na ślubnym kobiercu. Co ciekawe, spośród wszystkich kobiet, które zgłosiły się do programu, tylko jedna z nich znalazła kandydata, który sprostał jej wymaganiom. Mowa oczywiście o Małgorzacie Sienkiewicz, która już we wrześniu stanie na ślubnym kobiercu z Pawłem Borysewiczem. Pamiętacie dwie pozostałe rolniczki? Która z nich zasłużyła na miano tej najsympatyczniejszej? Głosujcie w naszym plebiscycie! 

 

POLECAMY: Mamy zdjęcia z planu NOWEJ edycji "Rolnik szuka żony"! Zobacz, jak wyglądają nowe kandydatki! 

 

Choć początkowo wydawało się, że 2. edycja "Rolnik szuka żony" będzie dla Anny tą szczęśliwą, los spłatał jej figla. Mariusz, z którym związała się rolniczka, okazał się być całkiem innym mężczyzną. Poza kamerami Anna poznała jego prawdziwe oblicze i czar prysł!

 

Monika od początku sprawiała wrażenie niedostępnej i wymagającej. Kandydaci, którzy zjawili się w jej domu, przeszli prawdziwą szkołę przetrwania. Ostatecznie Monika nie zdecydowała się na żadnego z nich.

Małgosia nie od razu zakochała się w Pawle. Ich miłość rodziła się powoli, ale być może dzięki temu jest zbudowana na solidnych fundamentach. Trzymamy za nich kciuki!


Może Cię również zainteresować:

Dlaczego Jan zerwał z Małgosią w finale "Rolnik szuka żony"? Zobacz, co mówi Marta Manowska!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady