Który z uczestników 5. edycji "Rolnik szuka żony" wpadł wam w oko? Zagłosuj w naszym PLEBISCYCIE

 

Przed nami 5. edycja programu "Rolnik szuka żony". Tym razem wyjątkowo zobaczymy samych mężczyzn, którzy szukają miłości za pośrednictwem show TVP1. Do ścisłej piątki zakwalifikował się Łukasz, Marek, Jan, Krzysztof oraz Grzegorz.  To właśnie oni otrzymali najwięcej listów od kobiet z całej Polski. Najmłodszy z uczestników ma 26 lat, z kolei najstarszy - 58. Czy tym razem znowu będziemy świadkami narodzin wielkiej miłości? W końcu poprzednie edycje udowodniły, że istnieje miłość od pierwszego wejrzenia! A czy wam wpadł w oko któryś z uczestników "Rolnik szuka żony 5"? Zagłosujcie w naszej sondzie i wybierzcie największego przystojniaka tej edycji!

 

POLECAMY: "Rolnik szuka żony 5" rusza 2 września! Mamy ZDJĘCIA z planu zdjęciowego! Panowie zadali szyku

 

Grzegorz ma duszę romantyka. Pisze listy, choć chowa je do szuflady. Czy swoim kandydatkom zdecyduje się je pokazać?

 

Łukasz ma za sobą jedno nieudane małżeństwo. 36-latek wychowuje też dwójkę dzieci. Czy znajdzie się kobieta, która pokocha całą trójkę?

 

Marek dojrzał do tego, aby założyć rodzinę. 46-letni kawaler szuka drugiej połówki. Uda mu się?

 

Jan jest pełen życia! Jedyne, czego mu brakuje do szczęścia, to kochająca kobieta, która - jak sam przyznaje - byłaby ozdobą jego domu. Trzymamy za niego kciuki!

 

Krzysztof jest najmłodszym uczestnikiem 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". 26-latek marzy o tym, aby poznać dziewczynę, z którą mógłby się związać na dobre i na złe.


Może Cię również zainteresować:

Ostra awantura w "Rolnik szuka żony"! Ten odcinek widzowie zapamiętają na długie lata! Do akcji wkroczyła produkcja show

Źródło: Joanna Murawska, Gary Muvaut
 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje