Kogo wybierze Marek z "Rolnik szuka żony"? Czy "czarna wdowa" zostanie jego kandydatką na żonę? PLEBISCYT

Już jutro odcinek "Rolnik szuka żony", w którym nie zabraknie emocji i łez! Kilka uczestniczek i jeden uczestnik pożegna się z show TVP. Rolnicy staną przed poważnym wyborem - będą musieli ostatecznie zdecydować komu podziękują za udział w programie. Kogo wybierze Marek? Rolnik ostatnio zorganizował ognisko dla znajomych, na którym poznał ich ze swoimi kandydatkami na żonę. Większość znajomych Marka nie była zachwycona Beatą, która nazywana jest "czarną wdową". 

 

ZOBACZ: Czy Beata z "Rolnik szuka żony 3" to "czarna wdowa" - podejrzana w sprawie śmierci swoich mężów? Jest komentarz!

 

Beata po ostatniej randce z Markiem, na której rolnik podarował jej serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, powiedziała przed kamerami, że czuje się faworytką. Z kolei Marek wyznał, że Beata bardzo mu się podoba, ale raczej jej nie wybierze, bo nie wyobraża sobie jej na wsi. Czy zmieni zdanie? A może zdecyduje się spędzić czas w programie z Kasią, która na ostatniej randce zarzuciła mu, że za mało o siebie dba, jednak nie wykazywała braku zainteresowania Markiem. Wielu obstawia, że wygra to starcie Ania, której w programie "Rolnik szuka żony" prawie nie widać, ale być może Marek chciałby mieć u swojego boku spokojną, rozsądną partnerkę? Na kogo stawiacie? Zagłosujcie w naszym plebiscycie!

 

ZOBACZ: Marek z Rolnik szuka żony to facet po przejściach. Kto zgłosił go do show? Poznajcie jego historię

 

Kasia, kandydatka Marka

Kasia z Rolnik szuka żony - kandydatka Marka
Fot. Facebook Rolnik szuka żony

Ania, kandydatka Marka

Ania z Rolnik szuka żony - kandydatka Marka
Fot. Facebook Rolnik szuka żony

Beata, kandydatka Marka

Rolnik szuka żony, Beata - Czarna wdowa?
Fot. Facebook


Może Cię również zainteresować:

Za nami wielki finał "Rolnik szuka żony"! Jak wyglądały ostatnie randki rolników? Zobacz WIDEO

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady