Robert Makłowicz po zwolnieniu z TVP przejdzie do Polsatu?! Znamy prawdę!

Robert Makłowicz
Fot. East News

Robert Makłowicz poprowadzi program w Polsacie? Takie doniesienia pojawiły się po tym, gdy Makłowicz został zwolniony z Telewizji Polskiej. Dziennikarz zabrał głos w tej sprawie. Faktycznie będzie teraz prowadził programy kulinarne w Polsacie? 

Pierwsze słyszę. Na razie nie otrzymałem żadnych propozycji w tym zakresie, ani od Polsatu, ani od innego nadawcy - zdementował Robert Makłowicz w wypowiedzi dla portalu Wirtualnemedia.pl.

Zwolniony z TVP dziennikarz i krytyk kulinarny przyznaje, że na razie nie żadnych planów zawodowych. 

 

Zobacz też: Robert Makłowicz po 20 latach stracił program w TVP! Zobacz jego oświadczenie!

 

POLECAMY: Julita w ciąży z Józkiem? Finał sezonu "Barw szczęścia" mocno was zaskoczy! Mamy ZWIASTUN

Robert Makłowicz przejdzie do stacji komercyjnej?

Na razie nie mam żadnych konkretnych planów związanych z dalszym losem mojego programu i ogólnie mojej aktywności w telewizji. W internecie widziałem głosy, że mój spór z Telewizją Polską to wyłącznie działania PR-owe związane z przejściem do innego nadawcy. Nic takiego nie ma miejsca, obecnie nie prowadzę rozmów z żadną stacją - zdradził Makłowicz portalowi Wirtualnemedia.pl.

Dziennikarz, autor programów kulinarnych otrzymał wypowiedzenie po 20 latach pracy w TVP. Powodem decyzji miał być konflikt, który powstał między Robertem Makłowiczem a szefostwem telewizji publicznej. Do niesnasek doszło po nagrywaniu sporu promocyjnego. Makłowicz powiedział w nim, że "smakuje wyłącznie słodko i doskonale". Dziennikarz tłumaczył później na Facebooku, że to zdanie dotyczyło programu "Bake Off - Ale ciacho!", a materiał wykorzystano w spocie TVP. Robert Makłowicz publicznie domagał się wycofania spotu, ponieważ uważa, że zmanipulowano jego wypowiedź. Zaowocowało to nie tylko zwolnieniem dziennikarza z pracy, ale również - jak informuje portal Wirtualnemedia.pl - TVP zamierza pozwać Roberta Makłowicza za naruszenie dobór osobistych Telewizji Polskiej. TVP chce domagać się przeprosin oraz odszkodowania.

 

Polecamy: Okrasa jak nastolatek, Gessler cała biała, Makłowicz na owieczce. Ta sesja zapada w pamięć!

 

Robert Makłowicz został zwolniony z TVP po 20 latach pracy.

Robert Makłowicz na gali
Fot. AKPA

 

Dziennikarz na razie nie ma sprecyzowanych planów na przyszłość.

Fot. ONS

 

Polub nas na FB

Robert Makłowicz powinien poprowadzić program w komercyjnej stacji?

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady