Rinke za kratami – drugi sezon już od 7 września w Polsacie. Mamy ZWIASTUN!

Drugi sezon programu „Rinke za kratami” już od 7 września w Polsacie. Zobaczymy prawdziwy obraz polskiego systemu penitencjarnego. 

Pierwsza edycja show cieszyła się sporą popularnością. Dlatego Rinke Rooyens jako cel postawił sobie opowiedzieć o ludziach ukaranych za przestępstwa „dużego kalibru” i drugą edycję swojego autorskiego serialu zrealizował w Zakładzie Karnym w Siedlcach.

Wkroczył do placówki, gdzie kara wielokrotnego dożywocia nie jest niczym wyjątkowym. Tej jesieni Rinke odkryje przed nami poruszające historie osób, które będąc w odosobnieniu przeszły metamorfozę i chcą stać się lepszymi ludźmi. Spotka się również z tymi, dla których pobyt za kratami stał się sposobem na życie. Tragedie życiowe, zapłata za błędy, samotność, tęsknota za bliskimi i wolnością, nadzieje, że zmieni się ich los, ale też przestroga dla tych, którzy popełniają przestępstwa myśląc, że będą bezkarni. To wszystko przeplatać się będzie przez dziesięć nowych odcinków „Rinke za kratami” już od 7 września na antenie Telewizji POLSAT - czytamy w informacji prasowej.

Co Rinke mówi na temat drugiego sezonu show?

Ponownie chcemy zaprezentować widzom, prawdziwy obraz polskiego systemu penitencjarnego. Nie szukając sensacji, tylko pokazując prawdziwych ludzi i ich często przejmujące historie, udaje się nam tworzyć ciekawy socjologicznie projekt, który nie omija trudnych tematów. Prezentujemy nie tylko losy osadzonych, ale także osób, które na co dzień pracują za murami Zakładu Karnego. Dlatego ten serial dokumentalny, tak wiernie oddaje realia polskiego więzienia i porusza problemy, nad którymi warto się pochylić – tłumaczy Rinke Rooyens, twórca projektu.

Druga seria produkcji będzie liczyła dziesięć odcinków i zadebiutuje 7 września, o godzinie 22:05 w Polsacie.

 

Zobacz: Finał "Rinke za kratami": Rinke Rooyens pobiegnie w maratonie! ZDJĘCIA

 

Rinke za kratami wraca do Polsatu! 

„Rinke za kratami” – 2. sezon już od 7 września

Czekacie na drugi sezon Rinke za kratami?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady