• KK

Kolejne rozstanie uczestników "Rolnik szuka żony"! Rafał tłumaczy się na Facebooku

Rafał z "Rolnik szuka żony" rozstał się z Justyną
Fot. Facebook

Rafał i Justyna z programu "Rolnik szuka żony" już nie są parą! Okazuje się, że uczestnicy wielkiego hitu TVP postanowili się rozstać, o czym Rafał Kowal poinformował na swoim profilu na Facebooku. Najmłodszy rolnik z telewizyjnego show wstawił wspólne zdjęcie z Justyną i zapewnił swoich fanów, że wciąż są dobrymi znajomymi. Co jeszcze napisał?

My w tym czasie w pełnym basie po grubasie dobrzy znajomi przenosimy się w czasie haha . Jesteśmy dobrymi znajomymi. Powodzenia w szukaniu miłości. Rolnik uważamy za zamknięty. R i J, J i R. Dziękujemy za mile chwile spędzone przed telewizornia. A wiecie co to jest love ? To jest. ... hm.... najwyższa forma uczucia hahahahahaha. Pozdrowienia.... nie jesteśmy razem, ale Każdemu życzymy takiej hm... przygody. ... z tv. Grüße, bis naher. ..


Warto przypomnieć, że to już drugie rozstanie tej pary. Rafał w jednym z odcinków drugiej serii programu zerwał z Justyną, za co spadła na niego ogromna fala krytyki. Internauci nie pozostawili na nim wówczas suchej nitki nazywając go "młotem", który sam nie wie czego chce. Uczestnik "Rolnik szuka żony" tłumaczył się później, że jest niezdecydowany przez doświadczenia z poprzedniego związku.

Byłem zakochany. Po tym doświadczeniu mam złamane serce...- mówił w jednym z wywiadów.

Ku zaskoczeniu wszystkich w finale Rafał i Justyna przyznali, że dali sobie szansę i znowu są razem. Niestety- jak widać ich związek jednak nie przetrwał próby czasu.

 

Żałujecie, że Rafał i Justyna już nie są razem?

 

Zobacz także:Koniec miłości Krystyny i Kuby z "Rolnik szuka żony". Dlaczego się rozstali? Padły BARDZO mocne słowa!

 

Rafał z "Rolnik szuka żony" rozstał się z Justyną.

Uczestnik programu ogłosił swoje rozstanie z partnerką na Facebooku.

Może Cię również zainteresować:

Ostra awantura w "Rolnik szuka żony"! Ten odcinek widzowie zapamiętają na długie lata! Do akcji wkroczyła produkcja show

Źródło: Joanna Murawska, Gary Muvaut

Fajnie razem wyglądali?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje