"Pytanie na Śniadanie" zyskało widzów! Wygrywa już z "Dzień dobry TVN"? Wiemy!

Pytanie na Śniadanie
Fot. Facebook

 

"Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na Śniadanie" bez wątpienia cieszą się dużą popularnością i oglądalnością. Teraz już wiemy, który z nich jest jednak bardziej lubiany i cześciej oglądany! Serwis Wirtualnemedia.pl opublikował wyniki oglądalności popularnych programów śniadniowych. Który z nich zyskał widzów, a który stracił, a przede wszystkim - który jest liderem?

 

Zobacz: Z ostatniej chwili: Szulim POPROWADZI "Dzień Dobry TVN"!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: "Pytanie na śniadanie" z nowym studiem! Robi wrażenie! ZOBACZ

Źródło: TVP

Wyniki oglądalności programów śniadaniowych

Okazuje się, że "Dzień Dobry TVN" jest niekwestionowanym zwycięzcą! Od 1 stycznia do 30 czerwca tego roku średnia oglądalność programu wynosiła 530 tys. osób - informuje serwis Wirtualnemedia.pl.

- Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, doprecyzowujemy każdy szczegół, tropimy nowinki, śledzimy trendy, towarzyszymy gwiazdom w najważniejszych dla nich momentach, wszystko dla naszych widzów, by zapewnić program najwyższej jakości. Dobre wyniki oglądalności zawsze bardzo cieszą cały zespół, bo są dowodem, że widzowie doceniają naszą pracę i czerpią z niej radość i przyjemność - powiedziała Ewa Baj, producentka „Dzień dobry TVN” portalowi Wirtualnemedia.pl.

Warto jednak dodać, że "Dzień Dobry TVN" stracił 5 tys. widzów w stosunku do zeszłego roku. 

Na drugim miejscu znalazł się program "Pytanie na Śniadanie" ze średnią oglądalnością 456 tys. osób. Program może pochwalić się wzrostem oglądalności, wynoszącym aż 78 tys. widzów!

 

Trzecie miejsce należy do "Nowego dnia z Polsat News". Program oglądało 351 tys. widzów. A wy który program śniadaniowy oglądacie?

 

Przeczytaj też: "Byłam trochę zaskoczona" Jak Popek ocenia nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"?

Zobacz również: Gwiazda "Pytania na śniadanie" ZAWIESZONA przez TVP! Nie pojawi się w porannym programie! O kogo chodzi?

 

"Dzień Dobry TVN" wciąż króluje w statystykach 

dzień dobry tvn
Fot. Facebook

"Nowy dzień z Polsat News" ma najmniejszą oglądalność

Nowy dzień
Fot. Facebook

Który program śniadaniowy oglądasz?

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady