• BuFi

Taniec z gwiazdami: Orleańska zatańczy z przystojniakiem z innego show

Joanna Orleańska w Tańcu z Gwiazdami
Fot. ONS

Już 5 września na antenie Polsatu pojawi się kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami", który w zeszłym sezonie okazał się bezkonkurencyjnym hitem telewizyjnym. Znamy już wszystkie gwiazdy, które będą rywalizować na parkiecie o Kryształową Kulę. Wśród nich zobaczymy m.in. Anię Wyszkoni oraz Martę Wierzbicką. Oficjalny spot programu zrobił prawdziwą furorę w internecie. Przypomnijmy: Jest już zwiastun nowego TzG! Zobaczcie gwiazdy w akcji

Wiele emocji budzą również taneczni partnerzy gwiazd. W nowej odsłonie show pojawią się starzy wyjadacze, tacy jak Stefano Terrazzino czy Rafał Maserak. Nie zabraknie jednak nowych twarzy. Jak podaje "Fakt", w parze z Joanną Orleańska na parkiecie wystąpi Przemysław Modrzyński - tancerz w Egurrola Dance Studio oraz uczestnik czwartej edycji "Got to Dance - Tylko Taniec". Jego partnerką w programie była Valeriya Zhuravlyova, z którą Przemysław jest również w życiu prywatnym. 

Tabloid twierdzi, że Modrzyński może być nowym Rafałem Maserakiem. Obaj panowie są bardzo przystojni, a umiejętności taneczne na pewno przysparzają im wielu fanek. Który z nich okaże się lepszy? Przekonamy się już niebawem.

Zobacz: Wiemy z kim Rafał Maserak zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"!
 

Pełna lista uczestników "Tańca z Gwiazdami":

Może Cię również zainteresować:

Krzysztof Gojdź zdradził nam, którą gwiazdę chciałby zobaczyć w "Tańcu z Gwiazdami" i... od razu ją przeprosił! Za co?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady