• KK

Na razie nie zobaczymy programu Małgorzaty Rozenek! Co dalej z "Projekt Lady"?

"Projekt Lady" z udziałem Małgorzaty Rozenek przesunięty na wakacje
Fot. East News

Program "Projekt Lady" nie pojawi się w najbliższym czasie na antenie TVN! Okazuje się, że show z udziałem Małgorzaty Rozenek prawdopodobnie zobaczymy dopiero w wakacje. Władze stacji w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznają, że - pomimo wcześniejszych zapowiedzi - "Projekt Lady" nie znajdzie się wśród hitów wiosennej ramówki. Dlaczego na razie nie zobaczymy show Małgorzaty Rozenek? Tłumaczy to Joanna Górska, szefowa zespołu PR stacji TVN. Jej zdaniem wyniki oglądalności stacji są bardzo dobre i dlatego w tej chwili nie ma potrzeby poszerzać ramówki o nowe programy. 

Serial "Druga szansa", programy „Masterchef Junior” i „Agent" są prawdziwymi hitami. Nie ma więc biznesowego uzasadnienia aby wprowadzać już teraz "Projekt Lady", który też będzie hitem - mówi Party.pl.

Jej zdaniem taka strategia zaplanowana jest od dawna.

Do tej pory nie podawaliśmy konkretnego terminu emisji formatu, co było naszą świadomą decyzją. Poza tym – i tu uchylę rąbka tajemnicy - mamy jeszcze kilka programów, które czekają na emisję. Obecna strategia TVN zakłada, że nowe programy mogą być wprowadzane do ramówki przez cały rok - dodaje.

Górska podkreśla też, że "Projekt Lady" jest w trakcie produkcji.

Zależy nam na tym, aby dołożyć wszelkich starań i zaoferować widzom program najwyższej jakości, a taki właśnie będzie "Projekt Lady" - kończy.

Wygląda więc na to, że fani Małgorzaty Rozenek będą musieli poczekać na program z jej udziałem. Przypominijmy, "Projekt Lady" miał być wiosennym hitem stacji. Narzeczona Radosława Majdana pojawiła się nawet na prezentacji wiosennej ramówki TVN, gdzie była największą gwiazdą.

 

Żałujecie, że stacja na razie nie wyemituje programu z udziałem Małgorzaty Rozenek?

 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o kulisach współpracy z Edwardem Miszczakiem: "Edward każe to Edward ma"

 

Program z udziałem Małgorzaty Rozenek mamy zobaczyć w wakacje.

 

Co dalej z "Projekt Lady"?

Może Cię również zainteresować:

Małgorzata Rozenek zdradziła kulisy nowego sezonu "Projekt Lady". "Będą kultowe teksty!"

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Żałujecie, że program Małgorzaty Rozenek zniknął w wiosennej ramówki TVN?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady