TYLKO U NAS! Peja kolejną gwiazdą show "Azja Express"?

Agent-Gwiazdy 3 - Peja na planie show
Fot. TVN

W show "Agent-Gwiazdy" Ryszard "Peja Andrzejewski jest jednym z najbardziej barwnych uczestników show. I choć program jeszcze nie dobiegł końca, pojawiła się informacja, że znanego rapera zobaczymy w innej produkcji TVN! Jakiej? Jak donosi nowy "Flesz", jest szansa, że wkrótce Peja wybierze się w kolejną podróż – tym razem za jednego dolara. Czy to oznacza, że będzie gwiazdą kolejnej edycji "Azja Express"?

 

"Agent" otworzył mi wiele drzwi, ale to ja zdecyduję, który próg przekroczę. W umowie z produkcją mam zapis, że na podobny program, np. kręcony w Azji, muszę jeszcze chwilę zaczekać – mówi "Fleszowi" Rysiek.

 

Raper zdradził też, dlaczego zdecydował się na show "Agent". Czy nie bał się krytyki? Andrzejewski nie ukrywa, że zależało mu, by wyjść z szufladki "bad boya", bo zła reputacja zaczęła mu ciążyć i przez nią starcił też zaufanie partnerów biznesowych.

 

Zobacz także: Anna Skura szczerze o Ryszardzie Andrzejewskim i innych uczestnikach "Agenta".

 

Chciałem udowodnić sobie, że nadaję się do eksperymentu socjologicznego, jakim jest program, a innym, że jestem lepszy, niż się o mnie mówi. Chciałem, żeby ludzie dostrzegli we mnie fajnego człowieka i uznali, że Rychu Peja to zaje***ty gość, z którym można pojechać na koniec świata i w dodatku z nim wytrzymać! – mówi Peja.

 

Jesteś ciekaw jak Peja odniósł się do krytyki Tedego i Donatana, którzy kpili z jego udziału w show TVN? I dlaczego tak naprawdę Andrzejewski przestał pić? Przeczytasz w nowym "Fleszu".

 

Peja jest jednym z najbardziej lubianych uczestników "Agenta".

Peja w Agent Gwiazdy 3
Fot. TVN

 

Prywatnie Peja jest kochającym mężem i czułym ojcem 5-letniej Lili i 1,5-miesięcznego Hugo.

Peja pokazał syna

Peja z żoną
Fot. Instagram/Peja

Może Cię również zainteresować:

Kim jest Dawid Domański? Poznaj tajemnice zwycięzców "Ameryka Express"!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Kibicujesz Ryśkowi "Pei" Andrzejewsiemu w "Agencie"?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje