Agent-Gwiazdy 3  - zdjęcia z planu show
TVN

 

Program "Agent-Gwiazdy" był hitem, czy klapą wiosennej ramówki TVN? Za nami finał trzeciej edycji show z udziałem gwiazd. Jak juz wiemy, tytułowym agentem była Ilona Ostrowska, a największym zwycięzcą okazał się Michał Mikołajczak, który zgarnął 83 300 zł! Teraz, po wielkim finale, pojawia się pytanie, czy  program "Agent-Gwiazdy" wciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory? 

 

Zobacz także: Ilona Ostrowska jest AGENTEM! Jak przeszkadzała grupie?

 

Ile osób oglądało trzecią edycję "Agenta"?

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, trzecią edycję show "Agent-Gwiazdy" oglądało średnio 1,19 mln widzów! Okazuje się, że w czasie nadawania programu TVN znajdował się na trzecim miejscu w całym rynku telewizyjnym (4+) i był liderem w grupie komercyjnej (16-49). Największą popularnością cieszył się pierwszy odcinek "Agenta", oglądało go wówczas 1,43 mln osób. 

Niestety, w porównaniu do poprzedniej edycji, program stracił widzów. Trzecią edycję oglądało 400 tys.  osób mniej niż drugą odsłonę "Agenta". 

Czy powstanie czwarta edycja programu? Tak! W ostatnim odcinku Kinga Rusin ogłosiła, że kolejna odsłona show "Agent-Gwiazdy" pojawi się na antenie TVN już za rok. Będziecie oglądać?

 

Zobacz także: Wygrał 3. sezon Agenta! Kim jest Michał Mikołajczak?

 

Trzecią edycję show "Agent-Gwiazdy" oglądało średnio 1,19 mln widzów. 

Kinga Rusin finał Agenta 3
x-news.pl

Ostatnią odsłonę show wygrał Michał Mikołajczak.

Instagram

Więcej na temat „Agent - Gwiazdy’’