O 22:30 w TTV pojawi się nowe reality show pod tytułem "Piękne i odważne"! W nowym programie zobaczymy zmagania sześciu wielkomiejskich dziewczyn, które stawią czoła życiu na polskiej wsi! 

 

W „Pięknych i odważnych” poznamy sześć dziewczyn, które kochają swoje odbicia w lustrze, a do tego mocno nad nimi pracują. Metry doczepianych włosów, niezliczone opakowania sztucznych rzęs, wypielęgnowane tipsy, twarze i obowiązkowe wysokie obcasy. Z takim arsenałem bohaterki zostaną przeniesione na wieś, gdzie będą udowadniały, że nie są ani głupie, ani nieporadne, jak wiele osób o nich myśli. Program jest pełen totalnie absurdalnych momentów, w których ciężko przestać się śmiać, szokujących sytuacji, ale także poruszających wątków i wielu wylanych łez. W wiejską codzienność nasze bohaterki wprowadzi perfekcyjna gospodyni - pani Iwona - mówi prowadząca show, Barbara Pasek. 


Bohaterki nowego programu TTV dołączą do lokalnej ludności, której pomogą podczas żniw oraz będą musiały sprostać codziennym obowiązkom w gospodarstwie wiejskim, m.in.: sprzątanie obory i karmienie zwierząt. Zobaczcie zwiastun programu!

 

Zobacz: Jessica z "Rolnik szuka żony" doczekała się swojej pierwszej OKŁADKI! Udzieliła też wywiadu! Co w nim zdradziła?

 

Nowy reality-show „Piękne i odważne” w TTV

 

Program prowadzi Basia Pasek. 

Basia Pasek na imprezie z okazji Inauguracji Lata z Raffaello

Więcej na temat Rolnik szuka żony