• BoyToy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Dziś nikt nie odpadł z Tańca z Gwiazdami! Rewolucja w regulaminie

Szósty odcinek Tańca z Gwiazdami
Fot. Akpa/ONS

Nowa edycja Tańca z Gwiazdami jest już na półmetku. W szóstym odcinku show na widzów czekało mnóstwo emocji, spowodowanych głównie zmianami w show. Zgodnie z głosowaniem fanów sprzed tygodnia, gwiazdy i tancerze wystąpili dziś w zupełnie innych konfiguracjach. Przypomnijmy: Fani "TzG" wybrali nowe pary. Wiemy kto z kim zatańczy za tydzień

Widzowie mogli również podziwiać Annę Głogowską i Tomka Barańskiego w bardzo energetycznym tańcu nowoczesnym, ale oczywiście głównym daniem była rywalizacja gwiazd. Dało się zauważyć, że roszady w parach w niektórych przypadkach mocno odbiły się na ich występach, choć nie zmienia to faktu, iż było na co popatrzeć. Najwięcej punktów od jurorów otrzymali Ania Wyszkoni i Rafał Maserak, inkasując cztery dziesiątki. Para zdobyła też najwięcej sms-ów od widzów, najmniej zaś Mateusz Banasiuk i Agnieszka Kaczorowska.

Ostatecznie, z uwagi na zmiany tancerzy, z programem nie pożegnała się żadna z par - w kolejnym odcinku odpadną zaś dwie, a punkty i sms-sy z obu odcinków zostaną zsumowane.

Zobacz: Taniec z Gwiazdami liderem oglądalności. Ma jednak poważną konkurencję

 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady