• BoyToy

Wiemy z kim zatańczy Siwiec w "TzG". Z nim ma szanse wygrać

27
Reakcji
Natalia Siwiec w Tańcu z Gwiazdami
Fot. ONS

Dokładnie za trzy tygodnie startuje nowa edycja "Tańca z Gwiazdami", która po raz pierwszy zagości na antenie Polsatu. Stacja robi wszystko, aby zaprezentować znany już widzom format w mocno odświeżonej wersji - zmieniła się delikatnie nawet nazwa i logo show. Ujawniono też listę gwiazd, które zobaczymy na parkiecie. Przypomnijmy: Mamy oficjalną listę uczestników "Tańca z Gwiazdami"

Jedną z faworytek show jest Natalia Siwiec. Dla modelki udział w programie to olbrzymia szansa, bo do tej pory nie udało się jej jeszcze podbić telewizji na tak dużą skalę, a występując jednocześnie w "Tańcu" i mając reality-show na VIVIE może naprawdę nasycić rynek swoją obecnością. W walce o Kryształową Kulę pomoże jej też bardzo doświadczony partner. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Natalia Siwiec zatańczy w parze z Janem Klimentem. Utalentowany Czech w poprzednich edycjach występował m.in. z Edytą Górniak i z pewnością jego obecność stanowić będzie duży atut Natalii.

Myślicie, że Siwiec ma szanse na zwycięstwo w "Tańcu"? Będziecie na nią głosować?

Zobacz: Mąż Siwiec wynajął jej luksusowy dom. Zapłacił za niego fortunę

Natalia Siwiec z rodzicami i mężem na planie reality show "Enjoy the View":

27
Reakcji

Komentarze (27)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

lub zaloguj się przez
Gość
Kwiat wygra nananana ♡
Oceniono 0 razy
Gość
Dawid musi wygrać, kwiatonator mają wielką moc ;3;
Oceniono 0 razy
Gość
Ten jej program ma najniższą oglądalność. Ok 10.000 a na fejsie nikt już nie lajkuje. Np Doda ma ok 1500 lajków przy każdym poście a celebrytka Natalii góra 100a najczęściej10-20!
Oceniono 0 razy
Wikuś
Dawid wygra !!!! <33 i musi wygrać i wygra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33333
Oceniono 0 razy
Kwiatonator
Dawid wygra!! musi !!<3
Oceniono 0 razy
Kwiatonator <3
Dawid musi wygrać <3333333333333333333333
Oceniono 0 razy
#Kwiatonator
i tak Kwiat wygra <3
Oceniono 0 razy
Kwiatonator
I tak wiadomo , że wygra Dawid Kwiatowski !! ;3
Oceniono 0 razy
Gość
Tylko w Polsce są takie zwyczaje,aby takie gwiazdy były lansowane.porno program jej i jej męża dowiódł ,że coś tu chyba nie gra.para znikąd i program swój w którym na antenie Vivy promują takie zachowania. Żenada. I te teksty i te sztuczne zachowania. Szumowina.
Oceniono 0 razy
Gość
Wyjdzie taki ktoś, nie wiadomo skąd z jakiegoś wypiździewa a unosi wysoko łeb jak by pochodziła z szlachetnego rodu z bogatej rodziny. Wytapetują, wyszpachlują, natapirują wypindrują i łazi pokraka fuuuuu napompowana jak balony w karnawale
Oceniono 0 razy

TV-SHOW:

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady