Mikołaj Krawczyk: "Jestem daleki od metroseksualizmu. Nie chodzę do kosmetyczki!" Jak o siebie dba?

Mikołaj Krawczyk wziął udział w show "Celebrity salon", w którym wraz z innymi uczestnikami uczył się w salonie kosmetycznym wykonywać zabiegi na ciało i twarz. Na planie show poznał swoją nową partnerkę Sylwię Juszczak, z którą pojawił się na konferencji prasowej programu. Spytaliśmy Mikołaja, jak odnalazł się na planie programu w tym kobiecym świecie. 

Znalazłem się w przestrzeni, która jest mi obca. Ja nie korzystam z usług kosmetyczki, chodzę tylko do fryzjera, podcinam końcówki, ale też nigdy nie farbowałem włosów. Depilacje, robienie paznokci - to wszystko jest mi obce. Pomyślałem, że to ciekawe wyzwanie, żeby zmierzyć się z materią, która jest mi obca. Zadbany mężczyzna od razu kojarzy się z metroseksualizmem. Ja jestem daleki od metroseksualizmu, nie jestem takim zadbanym mężczyzną. Używam czasem tylko kremu do rąk - powiedział Party.pl Mikołaj Krawczyk. 

Jesteście ciekawi, co jeszcze Mikołaj Krawczyk opowiedział o programie "Celebrity salon"? Zobaczcie nasze wideo! Emisja programu w każdą niedzielę o 16.00 na Polsat Cafe.

 

ZOBACZ: Będzie nowy hit? Gwiazdy na premierze "Celebrity Salon": Krawczyk, Pacuła, Juszczak i inni. ZDJĘCIA

 

Mikołaj Krawczyk na konferencji „Celebrity Salon"

Mikołaj Krawczyk
Fot. ONS

Mikołaj na planie "Celebrity salon"

Mikołaj Krawczyk w chustce na ustach

 

 

 
Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady