Znamy pierwszego jurora programu, który zastąpi "Taniec z Gwiazdami"! Zaskoczeni?

Znamy jurora World of Dance

 

Znamy pierwszego jurora nowego programu "World of Dance", który jesienią zastąpi "Taniec z Gwiazdami". Telewizja Polsat poinformowała, że będzie to... Michał Malitowski, dotychczasowy juror "TzG"! Wcześniej oceniał tancerzy w programie "Got to dance. Tylko taniec". Dlaczego Polsat stawia akurat na niego?

Najbardziej utytułowany tancerz latynoamerykański na świecie. Wraz ze swoją partnerką Joanną Leunis, przyciągają tysiące fanów w największych salach świata na wszystkich kontynentach. Tańczył w londyńskiej Royal Albert Hall, oskarowej Kodak Theatre w Los Angeles, czy w mieszczących kilkadziesiąt tysięcy widzów arenach w Japonii i Chinach, zawsze z pasją, perfekcją i niesamowitym ładunkiem emocji, porywając publiczność - czytamy w informacji prasowej.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

World of Dance - co to za program?

Nowe show Polsatu zobaczymy jesienią! Format wymyśliła sama Jennifer Lopez, która zasiada również w jury show w USA. Jakie są zasady show?

Do rywalizacji w świecie tańca staną profesjonaliści, którzy stworzą zapierające dech w piersiach choreografie, jakich jeszcze nie było. Najlepsi tancerze z Polski i ze świata będą oceniani przez profesjonalne jury w trzech grupach wiekowych: juniorów, dorosłych i zespołów. Każdy z uczestników będzie miał szanse zdobyć maksymalną punktację w pięciu kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność - można przeczytać w zapowiedziach programu.

 

Zobacz: Nowe taneczne show Polsatu już jesienią! Kto powinien zostać polską Jennifer Lopez? GŁOSUJ w naszym PLEBISCYCIE!

 

Plotkuje się, że program poprowadzi Edyta Herbuś! Na giełdzie nazwisk pojawia się również Patricia Kazadi  i Ida Nowakowska. Czekamy z niecierpliwością na informacje!

 

Zobacz: To wyglądało naprawdę groźnie! Juror Tańca z gwiazdami miał wypadek na tanecznym parkiecie! Mamy WIDEO

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

Michał Malitowski:

Michał Malitowski jurorem World of Dance

Michał Malitowski jurorem World of Dance

Plebiscyt Party

Czy będziesz oglądać nowy program?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje