• km

Maciej Orłoś ze łzami w oczach pożegnał się z widzami "Teleexpressu". Już wiemy, kto go zastąpi! WIDEO

Maciej Orłoś
Fot. YouTube

Maciej Orłoś poprowadził swój ostatni "Teleexpress". Dziennikarz w środę pożegnał się z widzami i podziękował im za wspólnych 25 lat. Tym samym Maciej Orłoś zakończył pracę w Telewizji Polskiej. W czasie pożegnania z widzami "Teleexpressu", Maciej Orłoś nie krył wzruszenia. W ostatnim wydaniu programu, prowadzonym przez Orłosia nie pojawił się tradycyjny żart, którym zawsze kończony był serwis. Polecamy: Znaki, które wskazują, że czas na zmianę pracy

Dziś na zakończenie "Teleexpressu" nie mam dla państwa żadnej śmiesznostki. Muszę powiedzieć coś całkiem serio - to jest mój ostatni "Teleexpress", żegnam się z państwem. Chciałbym bardzo podziękować ze te ponad 25 lat spotkań w "Teleexpressie" i w innych programach Telewizji Polskiej. Do zobaczenia w innym miejscu - powiedział Maciej Orłoś na koniec "Teleexpressu".

Maciej Orłoś po raz pierwszy poprowadził "Teleexpress" 15 czerwca 1991 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie współpracował z Telewizją Polską.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Maciej Orłoś zmartwiony i zaskoczony... “Szczerze mówiąc jest mi przykro”. O czym mówi?

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Kto zastąpi Macieja Orłosia w "Teleexpressie"?

Nowym prowadzącym "Teleexpressu" będzie Michał Cholewiński. Następcę Macieja Orłosia zobaczymy na antenie już 5 września - podał portal Wirtualnemedia.pl. Michał Cholewiński od 2014 roku pracuje w TVP Info jako prowadzący serwisy informacyjne. Wcześniej pracował m.in. jako reporter w TVN24 oraz TVP Łódź. Dalsze plany Macieja Orłosia na razie nie są znane. Według Pressserwisu, dziennikarz jest w trakcie rozmów z portalem Wirtualna Polska, który już wkrótce ma uruchomić kanał telewizyjny. Orłoś na razie nie potwierdził tych informacji.

 

Zobacz też:  Beata Tadla bardzo OSTRO o "Wiadomościach" i zwolnieniu z TVP. Tak szczera jeszcze nie była!

 

Maciej Orłoś pożegnał się z widzami "Teleexpressu".

 

Dziennikarz zakończył pracę w Telewizji Polskiej.

Maciej Orłoś na ramówce TVP
Fot. ONS

Nowym prowadzącym "Teleexpress" będzie Michał Cholewiński.

Michał Cholewiński
Fot. YouTube

Będziesz nadal oglądać Teleexpress po odejściu Macieja Orłosia?

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady