• BoyToy

To może uratować jej karierę. Marta Grycan wystąpi w...

Marta Grycan w Tańcu z Gwiazdami
Fot. ONS

Od momentu ogłoszenia powrotu "Tańca z Gwiazdami", ale w ramówce Polsatu, a nie jak dotychczas TVN, ruszyła medialna lawina doniesień i komentarzy. Niektórzy są bardzo zadowoleni z obecności programu w nowej stacji, innym zaś taki obrót spraw nie bardzo przypadł do gustu. Głośno swoje zdanie na ten temat wyraziła Agnieszka Szulim. Przypomnijmy: "Polsat wszystko kopiuje od TVN!"

Jeśli zaś chodzi o potwierdzonych uczestników, jurorów czy prowadzących to wciąż wiadomo stosunkowo niewiele. Kilka dni temu zdradziliśmy wam, jaką parę zobaczymy w roli gospodarzy show oraz kto będzie towarzyszył gwiazdom na parkiecie i sali treningowej. Zobacz: Wiemy kto poprowadzi "Taniec z Gwiazdami w Polsacie"

Teraz natomiast "Fakt" wyjawił, kto jest pierwszym potwierdzonym przez ich źródło uczestnikiem show. Według informatorów na pewno w "Tańcu z Gwiazdami" zobaczymy Martę Grycan. Celebrytka ponoć podpisała już umowę, a udział w programie ma reaktywować jej nieco podupadłą karierę w mediach. To dla niej duża szansa, bowiem ostatnio najczęściej widywaliśmy ją na... Instagramie.

Zobacz: Psy Grycanów żyją jak w bajce. Tak wyglądają ich luksusy

Myślicie, że udział Marty Grycan w "Tańcu" to dobra decyzja? Ma szanse wygrać?

AKTUALIZACJA: Marta Grycan zdementowała na Instagramie swój udział w Tańcu z Gwiazdami.

Czułości Marty Grycan z mężem:

Może Cię również zainteresować:

Czy Małgosia i Marek z „Sanatorium Miłości” zamieszkali już razem? Zobaczcie, co sami mówią!

Źródło: Anna Robak, Stanisław Dziadowiec
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady