• patceg

Kto zastąpi Przybylskiego w Project Runway? Zapadła oficjalna decyzja

Marcin Tyszka trzecim jurorem w "Project Runway"
Fot. ONS

"Project Runway" to jeden z ulubionych programów widzów TVN. Show pomogło kilku młodym projektantom zabłysnąć i rozwinąć skrzydła. Dowodem na to jest finałowa trójka, czyli Jakub Bartnik, Maciej Sieradzky i Liliana Pryma. Projektantka może być szczególnie dumna, ponieważ pracuje w zespole Joanny Przetakiewicz, która tworzy znaną również za granicą markę, La Mania. Zobacz: Finalistka show TVN pracuje u Przetakiwicz. Joanna wiele ją nauczyła

Po zakończeniu pierwszej edycji były pewne wątpliwości czy pojawi się kolejna. Gdy decyzja o kontynuacji została potwierdzona  z programu zrezygnował Mariusz Przybylski, a długo wahała się również Anja Rubik. Modelka ostatecznie przyjęła propozycję, ale długo trwały negocjacje w sprawie osoby, która ma zastąpić projektanta. Pojawiły się głosy, że to Marcin Tyszka ma zasiąść w jurorskim fotelu, ale on zaprzeczał tym spekulacjom. Dzisiaj jednak na kanapie "Dzień Dobry TVN" oficjalnie potwierdził swój udział w show. Fotograf zna się na modzie, ponieważ współpracuje z domami mody i najsławniejszymi modelkami w dużej mierze. 

Pasuje do pozostałych członków?

Zobacz: Marcin Tyszka wreszcie skomentował swój udział w programie Project Runway
 
 

Anja Rubik na pokazie La Manii:

Może Cię również zainteresować:

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady