• BoyToy

Znamy finalistów X-Factor 3! Odpadła Maja Hyży!

Maja Hyży odpadła z X-Factora
Fot. ONS

Dziś odbył się półfinał programu X-Factor. Do rywalizacji o miejsce w finale stanęło 4 wokalistów: Grzegorz Hyży i jego żona Maja, Wojciech Ezzat i Klaudia Gawor. W dogrywce zmierzyło się małżeństwo Hyżych i decyzją jurorów to Maja Hyży pożegnała się z programem.

Decydujący głos miała Tatiana Okupnik, która wskazała jako finalistę Grzegorza. Co ciekawe, tuż przed ogłoszeniem wyników, Patricia Kazadi zaproponowała Hyżym, że któreś z nich może dobrowolnie zrezygnować, aby wzajemnie oszczędzić sobie... cierpienia. Małżeństwo zdało się jednak na decyzję jury.

Wszyscy uczestnicy pokazali się dzisiaj z dobrej strony, choć nie obyło się bez przeciętnych momentów, a najwięcej głosów krytyki dostała właśnie Maja Hyży. Z kolei najwięcej głosów uznania popłynęło w stronę Wojtka Ezzata, który powalił wszystkich na kolana zaskakującą wersją hitu Rihanny "Don't Stop The Music". W finale zobaczymy zatem Klaudię Gawor, wspomnianego Ezzata i Grzegorza Hyżego.

Oglądaliście dzisiaj X-Factora? Kto był Waszym faworytem? Zobaczcie też, co o wzajemnej rywalizacji powiedzieli AfterParty.pl Maja i Grzegorz Hyży:


Zobacz też galerię zdjęć faworyta programu, Wojciecha Ezzata:

Może Cię również zainteresować:

Maja Hyży zaczynała karierę od talent show. Gdy dziś ogląda "Idola" żałuje tamtego występu?

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady