Magda Gessler zarzuciła właścicielce restauracji oszustwo! Sprawa może skończyć się w sądzie

Magda Gessler najprawdopodobniej zostanie podana do sądu przez właścicielką restauracji "Wyszynk z szynką" - wcześniej "Jadłodajna Bartosz". Restauratorka w ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji" dokonywała tam zmian. Właściciele lokalu nie byli jednak zadowoleni z rewolucji, a tym bardziej z odcinka, który został wyemitowany w miniony czwartek. W piątek wieczorem na profilu na Facebooku restauracji pojawił się wpis:

Pani Magdo, serdecznie dziękujemy za publiczny lincz, do którego pani doprowadziła. Już nie dziwimy się, dlaczego tyle ludzi po "Kuchennych rewolucjach" podaje panią do sądu. [...] Wszelkie wyzwiska, obrażanie i, dosłownie mówiąc, gnojenie właścicielki będzie udokumentowane, a później będziemy wkraczać na drogę sądową.

Profil restauracji został zawieszony, dlatego odnalezienie wpisu jest już niemożliwe. Jedno jest pewne - właścicielka i jej lokal fatalnie wypadły w odcinku "Kuchennych rewolucji". Po emisji programu na temat pani występującej w programie pojawiło się w sieci wiele negatywnych komentarzy. Wszystko dlatego, że Magda Gessler odkryła wiele rzeczy, które jej się nie spodobały i które uznała za oszustwo. Między innymi to, że pracownice restauracji zarabiały 700-800 zł, jedna z nich 1200 złotych, w przypadku, kiedy najniższa krajowa przy umowie o pracę to 1350 zł. Kucharki za źle przyrządzone dania miały odliczane od pensji, nie zgadzała się gramatura dań, a w przypadku, kiedy pracownice przepracowały mniej godzin właścicielka obniżała im pensję.

Albo liczymy za godzinę albo za etat. Pani sobie 2 prawa złączyła w jedno. Pani oszukuje państwo, a ja oszustom nie będę pomagać - powiedziała Magda Gessler w programie.

Czy właścicielka powinna podać do sądu Magdę Gessler?

 

Zobacz: Mamy okładkę najnowszego przewodnika po restauracjach Magdy Gessler! Kogo wyróżniła?​

 

Magda Gessler może zostać podana do sądu

Magda Gessler w białym płaszczu z futerkiem
Fot. EastNews

Restauratorka zarzuciła właścicielce restauracji oszustwo

Magda Gessler na prezentacji wiosennej ramówki TVN
Fot. ONS

Czy właścicielka restauracji ma podstawy, aby podać Magdę Gessler do sądu?

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady