• patceg

Chcą Jakóbiaka w "Tańcu z Gwiazdami": Podjąłem już decyzję

Łukasz Jakóbiak podjął decyzję w sprawie udziału w TzG
Fot. ons

"Taniec z Gwiazdami" to jedno z najchętniej oglądanych show. Producenci co edycja starają się zaprosić na parkiet największe gwiazdy, które zmierzą się z tańcem. Niedługo ma pojawić się kolejna odsłona i już została ujawniona lista sław, które być może zobaczymy na antenie Polsatu. Wśród nich znalazła się Cleo. Zobacz: Cleo będzie tańczyć w TzG: Możliwe bardzo, że spróbuję swoich sił

Dzisiaj na swoim profilu na Facebooku Łukasz Jakóbiak pochwalił się, że także otrzymał propozycję zatańczenia na parkiecie z jedną z seksownych tancerek. Dziennikarz pozostawił jednak swoich fanów w niepewności, ale sam już wie czy wystąpi w telewizji. Zwolennicy Jakóbiaka są podzieleni i jedni bardzo chcieliby zobaczyć go na szklanym ekranie, a drudzy wręcz przeciwnie. Z pewnością niedługo się dowiemy, co się stanie, a tymczasem Łukasz pozostawił nas z takim wpisem:

Drodzy, otrzymałem od telewizji Polsat propozycję udziału w najnowszej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Podjąłem już decyzję. Jak sądzicie, będę tańczył czy zrezygnuję? :)

Chcielibyście go zobaczyć w "TzG"?

Zobacz na Polki.pl: Kolorowa sesja Łukasza Jakóbiaka w basenie
  

Może Cię również zainteresować:

To już pewne: Jakub Kucner wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"! A z kim zatańczy? Posłuchajcie, co nam powiedział

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje