Kuba Wojewódzki bierze ślub
ONS

W ostatnim programie Kuby Wojewódzkiego gościem była Ola Ciupa. Modelka zarzuciła dziennikarzowi, że nie przyjął jej propozycji, kiedy kandydowała na stanowisko Wodzianki. Zobacz: Ciupa chciała być kiedyś Wodzianką u Wojewódzkiego. Kuba odrzucił jej ofertę, a ona mu to wypomniała 

W jednym ze swoich programów Wojewódzki zdobył się też na szczere wyznanie, że planuje założyć rodzinę ze swoją ukochaną, Renatą Kaczoruk. W dzisiejszym numerze "Na żywo" pojawiły się spekulacje jakoby showman rzeczywiście planował przypieczętować miłość do modelki. Osoby z otoczenia wybranki prezentera to potwierdzają i zaznaczają, że Kuba chciałby też już zostać ojcem:

Kuba ma świadomość, że Renata marzy o ślubie kościelnym, o białej sukni, o tym, by ojciec poprowadził ją do ołtarza. On wolałby skromną cywilną ceremonię w otoczeniu najbliższych. 

Podobno po udziale w programie "Mali Giganci" zaszła u Wojewódzkiego pewna zmiana:

Złagodniał, jest mniej szyderczy, a występy uczestników show "Mali Giganci" naprawdę go rozczulały. Uważał, by sowimi komentarzami nie zrobić krzywdy maluchom. A kiedyś nie liczył się z nikim i z niczym. 

Czekacie na ślub Kuby?

Zobacz na Polki.pl: Co łączy Rozenek z Wojewódzkim?