"Rolnik szuka żony 4": Małgosia i Paweł, Karol i Jagoda, a może Piotr i Kasia? Która para z tej edycji ma największe szanse na ślub?

Czwarty sezon "Rolnik szuka żony" wyłonił trzy pary. Obecna edycja programu o rolnikach, poszukujących miłości wzbudziła ogromne emocje. Nie brakowało zaskakujących zwrotów akcji, niespodziewanych zmian decyzji oraz innych dramatycznych wydarzeń. Zbyszek i Mikołaj nie znaleźli swoich drugich połówek w programie. Udało się to natomiast Małgosi, Piotrowi i Karolowi. Choć ich związki dopiero rozkwitają, to już wiadomo, że coś jest na rzeczy. Małgorzata wybrała Pawła, który od początku bardzo starał się o jej względy. Piotr związał się z Kasią, która pojawiła się w programie po odejściu trzech poprzednich kandydatek do serca rolnika: Emilii, Kasi i Moniki. Karol również pożegnał trzy osoby, które początkowo zaprosił do swojego domu: Justynę, Sarę i Anię. Po ich odejściu skontaktował się z Jagodą, która również napisała do niego list.

 

Zobacz też: "Za duża różnica wieku! Ona będzie za bardzo dominująca!" Fani "Rolnik szuka żony" nie wróżą wspólnej przyszłości Małgosi i Pawłowi!

 

Która z tych trzech par ma największe szanse, by stanąć na ślubnym kobiercu? Małgosia i Paweł, Karol i Jagoda czy Piotr i Kasia? Głosujcie!

 

Polecamy: "Rolnik szuka żony 4": Karol znów zauroczony! A internauci zniesmaczeni jego randką z Jagodą: "Skacze z kwiatka na kwiatek"

 

Małgorzata i Paweł

Małgorzata z Rolnika
Fot. Mat. prasowe

Karol i Jagoda

Karol z Rolnik szuka żony 4 ma nową dziewczynę Jagodę - kim jest?
Fot. Mat. prasowe

Piotr i Katarzyna

Piotr i Kasia z
Fot. Mat. prasowe


Może Cię również zainteresować:

Dlaczego Jan zerwał z Małgosią w finale "Rolnik szuka żony"? Zobacz, co mówi Marta Manowska!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady