PLEBISCYT: Już dziś wielki finał "Azji Express 2". Kto powinien wygrać? Antek i Paweł, Marta i Staszek a może Michał i Piotr? Głosujcie!

 

Kto wygra drugi sezon "Azji Express"? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za kilka godzin! Przed nami ostatni, finałowy 13. odcinek hitowego show stacji TVN. Do ostatniego etapu ekstremalnego rajdu po Azji dotarły trzy pary: Antoni PawlickiPaweł Ławrynowicz - uchodzący za najmniej lubianych uczestników show, Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka - duet, która powstał z dwóch innych w trakcie trwania programu oraz Michał Piróg i Piotr Czaykowski, którzy wzbudzają mnóstwo kontrowersji przez swój konflikt z Antkiem i Pawłem.

 

Przed nimi ostatnie wyzwania w programie "Azja Express" oraz decydujące starcie. Nie zabraknie wymagających zadań, skrajnych emocji i... ogłoszenia zwycięzców! Kto okaże się najbardziej wytrwały, najsprytniejszy i najszybszy?

 

Zobacz też: "Azja Express": Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak poza finałem! Gorące reakcje fanów: "To była najlepsza para!"

 

Wytypujcie zwycięzców "Azji Express 2" już teraz!

 

Polecamy: Paweł Ławrynowicz i Antek Pawlicki mieli łatwiej w "Azja Express"? Paweł mieszka od 11 lat w Indiach!

 

Antek i Paweł

Antek i Paweł w finale
Fot. Materiały prasowe

Marta i Staszek

Marta i Staszek w finale
Fot. Materiały prasowe

Piotr i Michał

Michał i Paweł w finale
Fot. Materiały prasowe


Może Cię również zainteresować:

FINAŁ "Azja Express" już dziś! Kto wygra? "Antek z Pawłem w furii! Leciały bluzgi!"

Źródło: x-news
 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady