• BoyToy

Program Jastrzębskiej to hit! Mamy wyniki oglądalności

Wyniki oglądalności programu Agnieszki Jastrzębskiej
Fot. ONS

Środowy wieczór upłynął pod znakiem premiery nowego programu TVN "Kto poślubi mojego syna?", którego gospodynią jest Agnieszka Jastrzębska. W reality-show występuje czterech bohaterów oraz ich matki, a kamery obserwują ich poszukiwania idealnej żony, co ma prowadzić do wielu zabawnych, ale często też dramatycznych sytuacji. Przypomnijmy: Kim są uczestnicy "Kto poślubi mojego syna"? Rusza nowe show TVN

Zarówno Jastrzębska, jak i osoby z branży, jeszcze przed emisją pierwszego odcinka zapowiadali, że show ma duże szanse na to, aby stać się hitem jesiennej ramówki. I nie mylili się. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, "Kto poślubi mojego syna" było w środowy najchętniej oglądaną pozycją, a przed telewizorami zasiadło niemal 2,5 miliona widzów. To rewelacyjny wynik na start, który tylko potwierdza, że show będzie mocnym punktem tegorocznej ramówki. Szczególnie, że według zapewnień jego gospodyni, kolejne odcinki zaproponują jeszcze więcej emocji.
 

Wczorajszy wieczór należał do nowego programu stacji TVN „Kto poślubi mojego syna?”. Pierwszy odcinek reality show oglądało prawie 2,5 miliona widzów. Udział w rynku (16-49) wyniósł 21,9% - informuje w rozmowie z AfterParty.pl Joanna Górska z TVN.


Oglądaliście wczoraj program Jastrzębskiej? Jak wrażenia?

Zobacz: Jastrzębska wychodzi z cienia. Zatrudniła znaną menadżerkę gwiazd

Agnieszka Jastrzębska i uczestnicy programu "Kto poślubi mojego syna?" na konferencji prasowej:

Może Cię również zainteresować:

Agnieszka Szulim opowiedziała o nowej obsadzie w "Na Językach": "Będzie starcie" WIDEO

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady