Kto odpadnie w czwartym odcinku "Azja Express"? Zagłosuj w naszym PLEBISCYCIE

Kto odpadnie w czwartym odcinku "Azja Express"? Nowe show cieszy się dużą popularnością, a widzowie z chęcią śledzą losy bohaterów, którzy mają do wykonywania coraz trudniejsze zadania. Kto tym razem okaże się najsłabszym ogniwem w programie?

Czy będą to Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan? Gwiazda nie raz mówiła w programie, że tęskni już za dziećmi i chciałaby wrócić do domu. Czy wciąż będzie tak zdeterminowana?

A może padnie na Hannę Lis i Łukasza Jemioła? Być może dziennikarka nie będzie miała już co oddać kierowcom, którzy podwożą ich do określonych celów. Przypomnijmy, że gwiazda pozbyła się już zegarka, a wcześniej chciała oddać cenny pierścionek. 

Być może najsłabszy okaże się któryś z męskich duetów - Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański lub Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. Do tej pory świetnie radzili sobie ze wszystkimi zadaniami, ale czy tym razem tak będzie?

Renata Kaczoruk wzbudza bardzo dużo skrajnych emocji i spora część widzów marzy o tym, aby to właśnie ona pożegnała się z programem. Jak sobie poradzi żeński duet - Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska?

O tym przekonamy się już dzisiaj o 21.30!

 

Zagłosujcie w naszym plebiscycie, kto pożegna się z programem "Azja Express" tym razem!

 

Zobacz: Wszyscy krytykują Kaczoruk w "Azja Express". Jak ocenia ją jej partnerka Weronika Budziło? "Mamy różne wartości"​


Może Cię również zainteresować:

Doktor Gojdź broni Renaty Kaczoruk w "Azja Express": "Telewizja pokazuje ją tak jak chce!" WIDEO

Źródło: Manuela Skubik, Krzysztof Plona
 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady